Problem so startovanim

Rady, triky a tak trochu autohifi.

Moderátori: frflos, wladi

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: Problem so startovanim

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Samozrejme ze musy mechanik pocut ci s motorom nieco alebo prevodovkou.skoda ze si nenahrala zvuk toho motora

20erika07
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 19.01.2017 10:05

Re: Problem so startovanim

Príspevok od používateľa 20erika07 »

Skoda veru...

20erika07
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 19.01.2017 10:05

Re: Problem so startovanim

Príspevok od používateľa 20erika07 »

dream7000 napísal:alebo sa uz nieco rozsypalo a zomlelo...kazdopadne ked to rozoberie zisti sa to.....
Tu su tie kovove piliny...ale muz vravel ze ked to rozobral tak tie piliny ako keby ich tam niekto nahadzal alebo co lebo nielen vo vnutri startera a v inych dieloch ale aj z von posypany motor prevodovka proste jak keby mi to natrusil niekto tam ale ani to mi zmysel nedava preco by to niekto robil
Prílohy
IMG_20170119_131457.jpg

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: Problem so startovanim

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Nebolo nic robene zo spojkou?nevydno dobre cez mobil ci srovby aj nechytalo na pritlacaku a ci aj zuby na zotrvaku.A co sa teraz vlastne roby s auyom?roby ho servus ci chalani z dediny?vsak bohajeho za dva dni museli prist na chybu a aj hu zjest nieto opravyt

20erika07
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 19.01.2017 10:05

Re: Problem so startovanim

Príspevok od používateľa 20erika07 »

Obrocnik-VladoZV napísal:Nebolo nic robene zo spojkou?nevydno dobre cez mobil ci srovby aj nechytalo na pritlacaku a ci aj zuby na zotrvaku.A co sa teraz vlastne roby s auyom?roby ho servus ci chalani z dediny?vsak bohajeho za dva dni museli prist na chybu a aj hu zjest nieto opravyt

Vcera mi ho odtiahli o 10tej do servisu co si chlapci teda uz chlapi novy otvorili,podvecer som bola tam si vybrat nieco z auta tak zatial mi len povedali ze to vyzera na prevodovku ale mali tam dalsie 3 auta rozrobene tak asi to potrva... nech je tam aj 2tyzdne mne je jedno len nech mi ho na komplet spravia vsetko co treba vymenit opravit ,nech uz nejazdim na traktore ale na normalnom dieslaciku dalsich x km :-)

20erika07
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 19.01.2017 10:05

Re: Problem so startovanim

Príspevok od používateľa 20erika07 »

Obrocnik-VladoZV napísal:Nebolo nic robene zo spojkou?nevydno dobre cez mobil ci srovby aj nechytalo na pritlacaku a ci aj zuby na zotrvaku.A co sa teraz vlastne roby s auyom?roby ho servus ci chalani z dediny?vsak bohajeho za dva dni museli prist na chybu a aj hu zjest nieto opravyt

A so spojkou nic asi robene nebolo,iba ten spojkovy valec mi niekedy v oktobri odisiel a ten bol meneny niekde v servise v Hrinovej lebo akurat mal brat pozicane moje auto v tom okoli vtedy

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: Problem so startovanim

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Nuz hadam vam to skoro spravia,zhodit prevodovky je otaska 2hodin pianko,prevodovku zohnat druhu bude skor problem lebo nejak odchadzaju potvori.Skade to vlastne ste?

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2086
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: Problem so startovanim

Príspevok od používateľa dream7000 »

na bkc by nemusel byt problem s prevodovkou horsie su 1,6 benziny....., mala by pasovat s kokty2, atd....pravda je že z tej foto nevidno nic, ale piliny tam vidno....a presne tak, uz mohli prevodovku zhodiť a pátrať po príčine...ktovie ci nerozdrbalo lozisko alebo páku čo pritláča ložisko 02J141719C, ale nevidíme len veštíme....

20erika07
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 19.01.2017 10:05

Re: Problem so startovanim

Príspevok od používateľa 20erika07 »

Obrocnik-VladoZV napísal:Nuz hadam vam to skoro spravia,zhodit prevodovky je otaska 2hodin pianko,prevodovku zohnat druhu bude skor problem lebo nejak odchadzaju potvori.Skade to vlastne ste?
Okres Rimavska Sobota,Hnúšťa

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: Problem so startovanim

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Tak to sa necudujem ze tam slabe servisi a lepsi garazovi mechanyci.Keby ste boli z hrinovej tak vo Zvolene viem spravyt....mam stade par zakaznikov spokojnych

Napísať odpoveď

Návrat na "Servis & Pomoc & Autohifi"