Pouzitie body 950

Rady, triky a tak trochu autohifi.

Moderátori: frflos, wladi

Napísať odpoveď
janmartonak
Vodič
Vodič
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 26.03.2014 17:04

Pouzitie body 950

Príspevok od používateľa janmartonak »

Zdravim. Mam trochu hrdzu na spodnej hrane vodicovych dveri. Bolo to uz raz opravovane ale zas sa to objavilo tak ma napadlo ze by som strekol cely prah aj spodne strany oboch dveri sprejom body 950. Mate s tym niekto skusenosti ci to ma zmysel? Alebo to dam zase opravit lakirnikovi. Dakujem

Používateľov profilový obrázok
Johny B5
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 695
Dátum registrácie: 25.05.2014 12:48
Bydlisko: Michalovce

Re: Pouzitie body 950

Príspevok od používateľa Johny B5 »

Ja som opravoval otcovi na galaxy povrchovú hrdzu tiež na hranách dverí a prahoch .Postupoval som takto najprv som všetko vybrúsil do živého bez hrdze potom som dal základ nato body 950 a nato farbu bolo to na miestach blízko zeme tak to tak nebije do očí no a veci čo nevidno som tiež vybrúsil základ a body 930 štetcom. Všetko okrem vrchnej farby a body 930 som dával v troch vrstvách ale to preto lebo som mal malé miesta a robil som to malým štetcom ale nemení to nič na fakte že radšej tenšie navrstviť poriadne ako veľa a rýchlo zatiaľ to drží ked sa oteplí budem to kontrolovať čo a ako .Robil som to pred zimou v septembri/októbri.

janmartonak
Vodič
Vodič
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 26.03.2014 17:04

janmartonak

Príspevok od používateľa janmartonak »

Diki za info. Dufam ze mi to pojde ako si to predstavujem. Ja to nebudem striekat farbou. Necham to cierne. Bude to ladit s plastovymi spodkami naraznikov.

Používateľov profilový obrázok
Johny B5
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 695
Dátum registrácie: 25.05.2014 12:48
Bydlisko: Michalovce

Re: Pouzitie body 950

Príspevok od používateľa Johny B5 »

Ano dá sa to aj tak v tom je výhoda body 950 že ho vieš ešte prelakovať ale body 930 je neprelakovateľný.Samozrejme si myslím že základ poznáš poriadne vyčistit,odmastit a potom striekať poriadne pozakrývať lebo farba sa dostane všade.

janmartonak
Vodič
Vodič
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 26.03.2014 17:04

janmartonak

Príspevok od používateľa janmartonak »

Ked to dokoncim tak dam foto ako mi to vyslo. Ale to bude az niekedy na jar ked sa otepli.

Napísať odpoveď

Návrat na "Servis & Pomoc & Autohifi"