Kontakt na autovrakovisko Polsko, kto ma skusenost

Rady, triky a tak trochu autohifi.

Moderátori: frflos, wladi

Napísať odpoveď
djchami
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 10.03.2010 10:29
Bydlisko: Sabinov
Kontaktovať používateľa:

Kontakt na autovrakovisko Polsko, kto ma skusenost

Príspevok od používateľa djchami »

Cavte, potreboval by som vymenit motor BDG 2.5TDi 120kW pre automaticku prevodovku do Superbu, no nejako sa mi nedari zohnat na slovensku v dobrom pomere kvalita/cena.
Dostal som tip na polske autovrakoviska, vraj tam maju omnoho vacsi vyber za lepsie ceny, no ja to tam vobec nepoznam, preto sa pytam, ci je tu niekto, kto uz ma skusenost popr. kontakt na nejake autovrakovisko v polsku, daalej s kvalitou danych jazdenych dielov a cenou. Moja predstava je oblast max 100 km od polskej hranice nad vychodnym slovenskom, t.z. okolo miest ako Nowy Targ, Nowy Sacz, Muszyna, Krynica, Krosno a pod.

Ak by vedel niekto z vas opravit dany motor (vymena tesnenia pod hlavou) alebo zohnat dany motor za vyhodnu cenu, kludne sa ozvite. Dakujem vam!
Naposledy upravil/-a djchami v 12.01.2017 13:17, upravené celkom 1 krát.
Aj ked svoje uz odsluzil, slape aj nad ramec !

Používateľov profilový obrázok
kipo
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 407
Dátum registrácie: 03.10.2009 17:02
Bydlisko: Okres-NámestoVWo-NO

Re: Kontakt na autovrakovisko Polsko, kto ma skusenost

Príspevok od používateľa kipo »

Kupovať motor z polska z vrakoviska nieje dobrý nápad, jedine ak by sa dal ešte v aute odskúšať. Skús radšej u nás kontaktovať Autodemont v Závažnej Porube, rozoberajú anglické autá na diely, možno budú mať, bral som už od nich nejaké karosárske diely a vždy mali čo som chcel. Alebo skús aj Autokoma v Považskej Bystrici, kupoval som tam motor do opla ,záruka na odskúšanie bola myslím jeden mesiac, doviezol mi ho kurier na druhý deň za 7 eur.

Napísať odpoveď

Návrat na "Servis & Pomoc & Autohifi"