autorizovany servis ...mozem byt pri servise???

Rady, triky a tak trochu autohifi.

Moderátori: frflos, wladi

Používateľov profilový obrázok
JozoNR
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 547
Dátum registrácie: 05.08.2010 14:30
Bydlisko: Nitra

Re: Kvalitny autorizovany servis.

Príspevok od používateľa JozoNR »

tak neviem ale ja som bol vzdy spokojny s araverom v nitre... ale zas som tu cital aj zle veci od jedneho klubaka. Zalezi od mechanika na akeho tam natrafis :D

Používateľov profilový obrázok
Matuzalem
Vodič
Vodič
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 19.08.2013 20:19
Bydlisko: Ružomberok, ♥ Martin

Re: Kvalitny autorizovany servis.

Príspevok od používateľa Matuzalem »

Vojtikk napísal:Zdravím. Nakoľko som tu úplne nový dúfam, že tento príspevok posielam do správneho fóra. Chcel by som sa spýtať, ktorý autorizovaný servis vw je na slovensku najkvalitnejší. Treba mi zoservisovať nový VW Multivan po ročnej prehliadke a jednej ľahkej kolízii(havarijná poistka). Nakoľko nepočúvam veľmi dobré správy ohľadom servisu tu v Lipt. Mikuláši. Snažím sa zistiť kto má aké skúsenosti cena nie je dôležitá len nech to je urobené naozaj tak ako má byť.

ďakujem veľmi pekne.
Ahoj tak ja som bol v galimexe v MT a som spokojny sice ta cena :( ale este my aj auto dali do puc a to bolo zadarmo ... ked som si cital fakturu :)

PeterS
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 18.06.2011 10:00

Re: Kvalitny autorizovany servis.

Príspevok od používateľa PeterS »

Vojtikk napísal:Zdravím. Nakoľko som tu úplne nový dúfam, že tento príspevok posielam do správneho fóra. Chcel by som sa spýtať, ktorý autorizovaný servis vw je na slovensku najkvalitnejší. Treba mi zoservisovať nový VW Multivan po ročnej prehliadke a jednej ľahkej kolízii(havarijná poistka). Nakoľko nepočúvam veľmi dobré správy ohľadom servisu tu v Lipt. Mikuláši. Snažím sa zistiť kto má aké skúsenosti cena nie je dôležitá len nech to je urobené naozaj tak ako má byť.

ďakujem veľmi pekne.


Ja by som sa chcel tiež opýta ohladne autorizovaného servisu,že ktorý je naj.Najlepšie by bolo v okolí ZA,TN,PB.Dik za odpoved

Používateľov profilový obrázok
Geextah502
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 23.03.2014 21:04
Bydlisko: Ružomberok

Príspevok od používateľa Geextah502 »

Osobne s LM mam dobru skusenost co sa tyka zarucnej servisnej prehliadky po prvom roku. Do BB nerad chodim prijimaci technici mi pridu trochu arogantni hlavne pokial sa to tyka nejakych oprav v ramci zaruky. Raz som bol v galimexe v MT pytat sa na nejake prislusentstvo a bola to riadna palka, v LM to bolo lacnejsie.
Co sa tyka toho upratania auta tak v BB aj LM samozrejmost bez ziadneho uctovania naviac vo fakture aspon v mojom pripade.
VW Polo Premium Comfortline 1.2TSI 90k 5G "robocop" Pepper Grey metallic
ex MB A170CDI 95k "Ťapo" Meteor Grey metallic

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: autorizovany servis ...mozem byt pri servise???

Príspevok od používateľa janosik93 »

v araveri mam kolegu diag technika, :mrgreen:
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

PeterS
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 18.06.2011 10:00

Re: autorizovany servis ...mozem byt pri servise???

Príspevok od používateľa PeterS »

Ahoj viete mi poradit ktory servis je lepsi mam namysli medzi Araverom TN alebo Automax PB,mate niekto skusenosti s tymito servismi(ci sa moze byt pri servise, aka je spolahlivost atd)Dikes

PeterS
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 18.06.2011 10:00

Re: autorizovany servis ...mozem byt pri servise???

Príspevok od používateľa PeterS »

Prosím vás má niekto skúsenosť s týmito dvoma servismi ARAVER TN a AUTOMAX PB. Ktorý by ste mi s týchto dvoch odporučili viac,ďakujem za odpoveď :wink:

Agent0019
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 22.08.2008 11:58

Re: autorizovany servis ...mozem byt pri servise???

Príspevok od používateľa Agent0019 »

Ahojte.

Vedeli by ste mi odporucit niaky kvalitnejsi autorizovany servis v okoli BA (kludne v okruhu 100km) na zarucne aj pozarucne opravy?
Servis na Dolnozemskej som vylucil - uctovali si veci co neurobili a nevedeli zdiagnostikovat (este v zaruke) roztiahnutu retaz na 1.4TSI ktoru som si nakoniec musel dat vymenit za vlastne
A na Vajnorsku po poslednej skusenosti uz tiez nepojdem.

brtko
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 23.05.2012 21:39
Bydlisko: Partizánske

Re: autorizovany servis ...mozem byt pri servise???

Príspevok od používateľa brtko »

Ahojte,
nechcem zakladať nový tému a inú som nenašiel. Chcel by som Vás poprosiť o referencie na dobrého predajcu VW na západnom Slovensku (nákup nového automobilu a následný servis). Jedná sa mi hlavne profesionálny prístup (žiadne "kaleráby do hlavy") a pri servise o dobre odvedenú prácu.
Dajte svoje tipy, kde ste boli spokojní s nákupom a servisovaním svojho tátoša.
Ďakujem
B.
VW Bora Variant Basis, 1,9 TDi PD, ASZ, 2004

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: autorizovany servis ...mozem byt pri servise???

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Pri servise nemozes byt asi nikde. To ta nepusti ani nejaky maly servisak a nie je prw to ze by chcel nieco skryvat... Jednoducho skus pracovat ked ti niekto stoji za chrbatom.

V pohode je araver trnencin a ich PTA

Odoslané z WAS-LX1 pomocou Tapatalku
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Servis & Pomoc & Autohifi"