vw Touareg webasto alebo ine nezavisle kurenie

Rady, triky a tak trochu autohifi.

Moderátori: frflos, wladi

Napísať odpoveď
Michal496
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 22.05.2015 23:47

vw Touareg webasto alebo ine nezavisle kurenie

Príspevok od používateľa Michal496 »

Zdravim kupil som Touarega rv 2008 3.0 majitel mi povedal ze to ma webasto alebo nezavisle kurenie uz si nepamatam proste nieco na ten sposob dialkove ovladanie od toho nema alebo resp asi ani nebolo vie mi niekto poradit ako to funguje pripadne ako sa to pouziva? Ukazal mi iba na horny panel pri osvetleni ako je display s casom ze tu sa nastavuje ale mne tie 4 gombiky nereaguju na stalcenia ukazuje tam len cas a JZ V S (predpokladam ze je to asi kompas ) este spomenul ze pri 4stupnoch sa webasto zapne samo takze ako to funguje prosim poradte ako sa to nastavuje aktivuje pripadne vypina
Vdaka
Ak som pouzil zlu sekciu pre tuto temu tak sa ospravedlnujem

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: vw Touareg webasto alebo ine nezavisle kurenie

Príspevok od používateľa lopo1 »

Hmmm hodila by sa foto toho panelu ale podla toho co pises ma pravdepodobne len prihrev motora.. to znamená ze mas bufik ale funguje len pri nastartovanom motore a pomoaha k rychlemu ohrevu vody a ano zapina sa samo ale pri cca 8°C

Michal496
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 22.05.2015 23:47

Re: vw Touareg webasto alebo ine nezavisle kurenie

Príspevok od používateľa Michal496 »

prikadam v prilohe obrazok takto nejak vyzera ten panel kalsika hore pri svetle hodiny a ukazuje mi to aj svetove strany jak auto smeruje okolo su 4 tlacitka ale nereaguju ked to stlacam ani nic na dverach mam original nalepku webasto vyzerat to ako orioginal uz od vyroby predosli majitel povedal ze jak klesne teplota pod 4 stupne dohreje motor ale ze sa to da aj na cas nastavit no ja ale neviem jak
Prílohy
touareg-homelink.jpg
touareg-homelink.jpg (14.62 KiB) 1199 zobrazení

Napísať odpoveď

Návrat na "Servis & Pomoc & Autohifi"