Kabelaz tazne Golf 6

Rady, triky a tak trochu autohifi.

Moderátori: frflos, wladi

Napísať odpoveď
ma5jkl
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 13.02.2016 22:27

Kabelaz tazne Golf 6

Príspevok od používateľa ma5jkl »

Ahojte,

Presiel som snad dost tem ale nenasiel som odpoved, tak ma snad nikto neukamenuje ked sa spytam.
Mam namotovane original tazne na Golf 6 Cabrio aj s riadiacou jednotkou a kabelazou od tazneho do riadiacej jednotky, avsak chyba mi tam pripojenie od riadiacej jednotky dopredu pod volant a ku poistkam. Original kompletna kabelaz je 5K7 055 204 a detailny navod na instalaciu je tu: https://143.164.101.10/assets/MASTER_90 ... NG_002.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Existuje niekto kto by mi vedel pomoct iba s tou castou kabelaze ktora mi chyba? Mal by niekto tuto cast kabelaze na predaj? Pripadne by mi niekto vedel pomoct to zapojit na komplet? Uz sa s tym zaoberam par tyzdnov a navody som nasiel ale neviem zohnat samotnu fyzicku kabelaz. Za akekolvek informacie, ktore ma posunu dalej budem vdacny.
Prílohy
tazne_riadiaca_jednotka
tazne_riadiaca_jednotka

ma5jkl
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 13.02.2016 22:27

Re: Kabelaz tazne Golf 6

Príspevok od používateľa ma5jkl »

Snad sa mi to nakoniec predsalen podarilo vsetko identifikovat. Ak by mi to nejaky odbornik potvrdil, bol by som velmi rad. A mozno to niekomu v buducnosti pomoze.
Prílohy
12pin_konektor
12pin_konektor
16pin_konektor
16pin_konektor
poistky
poistky

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1246
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: Kabelaz tazne Golf 6

Príspevok od používateľa jokir »

Tu je schéma zapojenia
Prílohy
b.png
a.png
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

Napísať odpoveď

Návrat na "Servis & Pomoc & Autohifi"