Nový GOLF 7 R-line Highline

Všetko ostatné..

Moderátor: sirdo

PristineShip
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 381
Dátum registrácie: 18.05.2015 19:03

Re: Nový GOLF 7 R-line Highline

Príspevok od používateľa PristineShip »

mas aj apple MEDIA IN zaplatene? (to stalo navyse asi 60 EUR) na priame pripojenie ipodu/iphonu itunes resp. music appky
to jedine ma napada ze by mohol byt dovod, ale to len hadam, ja v SV mam len jeden usb port, v laktovke/pod nou o tom neviem, ale je mozne, ze som len nehladal ;)
Sportsvan HL 1.4tsi 92kw + DSG

Používateľov profilový obrázok
NeuroDriver
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 09.06.2016 12:16

Re: Nový GOLF 7 R-line Highline

Príspevok od používateľa NeuroDriver »

Mam tam aj MEDIA IN, ratam ze to len nie je aktivovane na ten predny USB ked funguje zadny, spytam sa priamo u predajcu

Bohuzial som si den pred vianocami skaredo oskrel pri parkovani o stlp zadne dvere :( Ake mate skusenosti s autorizovanimi servismi v BA? Co som zatial pozeral tak moja poistovna ma zazmluvnenych IMPA a KARIREAL

Aďka Vrtíková
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11.02.2017 20:56

Re: Nový GOLF 7 R-line Highline

Príspevok od používateľa Aďka Vrtíková »

Ahojte chystam sa kupit vw golg variant VII 2.0 tdi bmt 150k highline
r.v.: 2013, 1968cm3, 110kW (150PS), P, M6, Diesel, Euro 5, 5 dv., (5-miestne), da sa povedat ze na 99% ho uz mam len cakame na prepis kedze je dovezene potrebujem radu naco si davat pozor co kedy vymenit a nejaky navod na ten palubny dik

Používateľov profilový obrázok
chemlon
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3569
Dátum registrácie: 04.06.2010 22:43
Bydlisko: noVWa dubnica

Re: Nový GOLF 7 R-line Highline

Príspevok od používateľa chemlon »

..tak ako ti pisali na autobazar.eu urcite nie :mrgreen:

Používateľov profilový obrázok
NeuroDriver
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 09.06.2016 12:16

Re: Nový GOLF 7 R-line Highline

Príspevok od používateľa NeuroDriver »

Ahojte, opat by som sa rad spytal ako sa pripajate cez Appconnect. Riesil som to zo servisom a tam mi odpisali, ze to mam spravne. Konkrtne:
Vstup v stredovej opierke rúk je určený na App-connect a USB vstup pod rádiom je určený pre média.

Naozaj to takto mate riesene aj vy, ze sa nepripajate cez vstup pod radiom? Pride mi to totalne nelogicke.

Diky za info

Napísať odpoveď

Návrat na "OSTATNÉ"