Zabezbecovaci system VAM R1

Všetko ostatné..

Moderátor: sirdo

juraj11120
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 17.07.2016 18:55

Re: Zabezbecovaci system VAM R1

Príspevok od používateľa juraj11120 »

Vieš dať fotku ako vyzerá zeder v G7? Niekde som videl fotky ako ten uzamykací mechanizmus nejako "visí" pod volantom. Vyzeralo to otrasne a myslím že to muselo zavadzať aj nohám. Ani sa mi tomu nechcelo veriť, že to bolo reálne.

prontoblack
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 02.05.2018 10:47

Re: Zabezbecovaci system VAM R1

Príspevok od používateľa prontoblack »

Mam VAM na inom aute a polku auta jednoznačne nerozobrali. Možno na začiatku, keď s tým chalani začínali a mali čas sa s tým pohrať, teraz je to skôr "masové".

Prekonanie VAM by trvalo niekomu od nich cca 10min, to je strašne dlho na krádež normálneho auta, nehovoriac o tom, že človek čo to už naživo nevidel a nepozná ich montáže by sa s tým drbal minimálne 2 hodiny ak je šikovný, ak je nešikovný tak aj dva dni.

To sa ti na to auto každý vykašle, preboha veď je to golf, nie Masér&aTy. Keď tak si ho odtiahne ak ho tak chce a na to ti pomôže napr VAM Akustik. Trúbenie zaručene zobudí všetkých :)

Používateľov profilový obrázok
vlado_PLUS
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5962
Dátum registrácie: 27.01.2012 08:44
Bydlisko: Košice - okolie

Re: Zabezbecovaci system VAM R1

Príspevok od používateľa vlado_PLUS »

DanielSVK napísal:Jednoznačne VAM som sním maximálne spokojný. Imobilizačné zariadenie (plastová krabička) je jedinečná a nedá sa zameniť za iné + zapájanie šiestich obvodov ktoré si technik zvolí sám. Golf 7 Variant za 2 hodinky namontované.
prosím ťa .. tento VAM, kým nemáš krabičku v aute... čo všetko obmedzuje na aute? napríklad otváranie okien diaľkovým kľúčom? otváranie kufra diaľkovým ? obmedzuje to základné funkcie auta, alebo všetko funguje ako pôvodne?

pýtam sa preto, lebo na starom aute mám MagiCAR a ten obmedzuje toho veľmi veľa ..
I. Kapitola: PLUSMINUS 1.9 TDi
II. Kapitola: ScheisseWAGEN B8 2.0TDi

banyy
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 01.11.2018 11:34

Re: Zabezbecovaci system VAM R1

Príspevok od používateľa banyy »

zo zakladnych funkcii neobmedzuje VAM vobec nic...mozes otvarat kufor, moze ti hrat radio, nenarazil som na nic co by mi to odpojilo z takych funkcii auta, ktore bezne pouzivam kym vobec nastartujem
odpojene su casti, ktore suvisia s motorom aby sa nedalo nastartovat ani zapnut zapalovanie
Golf IV 1.6 SR 74kW AKL Highline
Golf VII 1.5 TSI ACT 110kW Highline R-Line (chip 135 kW; 300 Nm)

fb_mato2
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 08.12.2020 17:31

Re: Zabezbecovaci system VAM R1

Príspevok od používateľa fb_mato2 »

pozrite si aj imobilizer Igla, je vo velkosti platkovej zuvacky, ziadna krabicka, tahane kable, nik to v aute nenajde, netreba prestrihnut ani jeden kabel na to aby to chranilo auto, zaroven na mqb autach dokaze za vssa po starte stlacit tlacidlo start-stop, ci ze ho vypne a vie tiez ak pri zamknuti auta zatvorit okna bez drzania tlacidla

Napísať odpoveď

Návrat na "OSTATNÉ"