Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 182 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: XI. Celoslovensky zraz 19.-21.7.2019 Drienok-Mošovce
PoslaťNapísal: 31.07.2019 21:05 
Jazdec
Jazdec

trucker chcem ťa pochváliť za organizáciu, bolo super :) Dúfam, že bude ďalší taký zraz aj nabudúce. Len tak ďalej a kaviareň v téčku bola mega :)

Predmet príspevku: Re: XI. Celoslovensky zraz 19.-21.7.2019 Drienok-Mošovce
PoslaťNapísal: 11.08.2019 11:15 
VWsenior
VWsenior
Obrázok užívateľa

Sorry ze pisem az teraz ale neslo mi pridat prispevok. Chcem sa podakovat vsetkym za ucast a podporu, samozrejme aj ludom co pomahali aby sa zraz mohol uskutocnit. Ospravedlnujem sa, ze v sobotu vecer som odisiel domov ale v nedelu som odchadzal na dovolenku. Este raz vdaka vsetkym. Myslim ze na to ze to bol nas prvy zraz dopadlo to celkom v pohode. Dufam ze o rok bude celoslovak aby sme sa znova mohli stretnut a ze tradicia nezanikne.

ex: VW Vento TDI, VW Passat B5 Variant TDI, VW Passat B5 TDI, Audi A4 Avant TDI, VW Passat B5 Variant TDI, VW Bora TDI, VW Passat B5,5 Variant TDI, VW Passat B5 TDI, Škoda Superb TDI, VW Passat B5,5 Var TDI, Seat Leon 1M TDI
Teď: Škoda Superb TDI

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 182 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť