Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Aretace dveří
PoslaťNapísal: 18.08.2017 23:59 
Jazdec
Jazdec

V GVI byla aretace otevřených dveří ve 3 pevných polohách. V mezipolohách nedržely, ale zase v těch třech polohách držely docela
pevně a jistě v normálním kopci či větru. Na GVII v nějakém testu chválili nový způsob aretace, kdy dveře drží v jakékoliv poloze. I na
to jsem se těšil před koupí GVII. Bohužel zjišťuji, že dveře mají 2 pevné aretace (první malá, kdy se jen těžko dá pohodlně vystoupit a druhá
při plně otevřených dveřích, kdy zase málokdy jde použít na parkovišti) a mezi nimi sice skutečně zůstanou stát v jakékoliv poloze, ovšem pouze na rovině (nikoliv kopci) a v bezvětří. Jinak hrozí jejich samovolný pohyb a karambol.
Jak se žije Vám s touto aretací? Dá se s tím něco dělat? Asi ne, co? Snad ...zvyknout si. Díky.

Predmet príspevku: Re: Aretace dveří
PoslaťNapísal: 15.01.2018 09:18 
Pretekár
Pretekár

Tak toto mozem potvrdit, a trosku by som to poopravil. Odjakziva boli na golfoch dve polohy, teraz tam dali len tu uzku, a ked potlacis dalej, dvere sa rozletia na maximum. Je to pekne nahovno, hlavne pri vystupovani na parkovisku.

Takisto setrili na krytov srobov spatnych zrkadiel v dverach, ktore tam proste nie su.

Cele zle

PoslaťNapísal: 15.01.2018 12:40 
Jazdec
Jazdec

Na GVI opravdu byly 3 pevné polohy dveří (GVI jsem měl). To otvírání dveří na GVII je věc, která mi na autě vadí fakt nejvíc. Už jsem měl několik aut,
ale tohle soudruzi opravdu nepochopitelně nedomysleli. A divím se, že s tím něco neudělali ani po FL.

PoslaťNapísal: 15.01.2018 12:42 
Pretekár
Pretekár

pozor, na G7 pred-FL to bolo normalne tak isto ako na 6 a na vsetkych moznych autach v historii ludstva :)

PoslaťNapísal: 16.01.2018 13:19 
Jazdec
Jazdec

Nevím, nechci se přít, ale myslím si, že aretace dveří je u G7 stejná u modelu před FL i po FL.
Aspoň už dřív, v nějakých starších recenzích ještě před FL, jsem na tento problém mám ten dojem narazil.
Ale ruku do ohně bych za to nedal.

PoslaťNapísal: 16.01.2018 13:26 
Pretekár
Pretekár

ne neni, lebo som mal aj golf7 pred FL :-) malo to klasika dve zapadky :)

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť