Vyhrievané bezdrôtové čelné sklo

Karoseria, lak, spoilery, nárazníky...

Moderátor: sirdo

Používateľov profilový obrázok
lubobubik
Vodič
Vodič
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 15.11.2017 02:16

Re: Vyhrievané bezdrôtové čelné sklo

Príspevok od používateľa lubobubik »

Ja som kupoval tiez conectapp a nie navi. A chcel som vyhrievane sklo lebo v predoslom som mal a bolo to super. Bolo mi povedane na predajni ze potrebujem tem silnejsi bluethooth modul lebo mi mobil nebude dobre chytat signal koli tej kovovej folii. A bolo to tusim aj v konfiguratore podmienene ze ak chces vyhrievanie musi byt silnejsi BT modul.
Naposledy upravil/-a lubobubik v 07.02.2019 21:27, upravené celkom 1 krát.

mirko55
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 04.12.2007 20:09

Re: Vyhrievané bezdrôtové čelné sklo

Príspevok od používateľa mirko55 »

Ale teraz už to nie je v konfigurátore podmienené s ničím....

Používateľov profilový obrázok
lubobubik
Vodič
Vodič
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 15.11.2017 02:16

Re: Vyhrievané bezdrôtové čelné sklo

Príspevok od používateľa lubobubik »

A pytal si sa na to u predajcu? Lebo pred rokom mi to tak bolo prezentovane. Teraz neviem ci sa nieco zmenilo. Najlepsie by bolo keby ti napisal niekto kto ma vyhrievane celne a nema navi. To by bolo na 100%

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: Vyhrievané bezdrôtové čelné sklo

Príspevok od používateľa sirdo »

na 100% to bude ked pojde k predajcovi a nakonfiguruje si auto s vyhrievanym celnym sklom. ked to dealersky konfigurator bude vyzadovat, tak to holt bude musiet priplatit. ked nie tak usetri. konfigurator na internete ma len informacnu funkciu a nemusi sa na 100% zhodovat s tym dealerskym/firemnym...

mirko55
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 04.12.2007 20:09

Re: Vyhrievané bezdrôtové čelné sklo

Príspevok od používateľa mirko55 »

Ďakujem za rady....bo som u predajcu a objednal som si aj sklo....neblo to podmienené ničím a stálo 350,- :-)

vwtdi
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 05.07.2009 12:39

Re: Vyhrievané bezdrôtové čelné sklo

Príspevok od používateľa vwtdi »

Zdravím, nechcem zakladať novú tému. Týka sa to tiež vyhrievaného čelného skla. Menil som čelné sklo a dal som bez ohrevu, lebo výmena stala cca 1000 eur. Dal som klasické, ale je problém s DLA (dynamic Light asistent). Prepnem na automatické diaľkové svetlá a ukáže závada DLA. Na diagnostike ukazuje kalibrácia kamery. Vo VW to vraj stojí 100 eur, ale povedali mi ze nevedia ci to bude fungovať, keď tam nie je to originál sklo. Nevie niekto poradiť ako vyriešiť tento problém. Ďakujem.

fb_filip5
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03.09.2020 15:08

Re: Vyhrievané bezdrôtové čelné sklo

Príspevok od používateľa fb_filip5 »

Neviem či je táto téma ešte aktívna ale chcem si nechať vymeniť čelné sklo za vyhrievané a taktiež s kamerou. Cez Allegro som našiel čelné sklo aj s kamerou ale všetky káble sú len odstrihnuté. Chcem sa opýtať čo všetko budem potrebovať na výmenu (káble, interiérové spínače.....). Na terajšom skle mám len snímač dažďu.
Za odpoveď ďakujem

juraj11120
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 17.07.2016 18:55

Re: Vyhrievané bezdrôtové čelné sklo

Príspevok od používateľa juraj11120 »

Predošlá otázka by čiastočne zaujímala aj mňa. Je možné vymeniť čelné sklo bez ohrevu za sklo s ohrevom?? Nemá s tým niekto skúsenosť, že čo všetko by bolo treba dorobiť?
Ďakujem.

misoR
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 05.02.2013 23:00

Re: Vyhrievané bezdrôtové čelné sklo

Príspevok od používateľa misoR »


Napísať odpoveď

Návrat na "Exteriér + Styling"