prisvecovanie do zakrut aj cez hmlovky

Karoseria, lak, spoilery, nárazníky...

Moderátor: sirdo

Napísať odpoveď
adultboy333
Vodič
Vodič
Príspevky: 171
Dátum registrácie: 31.08.2011 14:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

prisvecovanie do zakrut aj cez hmlovky

Príspevok od používateľa adultboy333 »

Ahojte, mam Golfa MK7 Variant s bixenonmi s natacanim do zakrut. Momentalne mam nastavene prisvecovanie do zakrut cez ziarovku pri xenone v hlavnych reflektoroch. Chcem sa spytat ci je mozne nakodovat auto tak, aby bolo prisvecovanie do zakrut (Corner funkcia) nastavena tak, ze okrem tejto ziarovky sa mi sucasne zapne aj ziarovka v hmlovke. Teda ze budu svietit xenony a pri zaboceni napr. doprava sa mi zapne aj prava ziarovka pri xenone a prava hmlovka. Da sa to nakodit? A ak ano, vedel by niekto v BA? Dakujem za pomoc a radu.
VW Golf VI 1.2 tsi rabbit - 77 kW,Komfort packet,Secure packet,Sport packet,RNS 510,MF volant,HF "premium" sada, bixenony s natacanim do zakrut, zadne GTI LED svetla a osvetlenie SPZ,led interier, blue graphit perlet

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: prisvecovanie do zakrut aj cez hmlovky

Príspevok od používateľa Lookisvk »

adultboy333 napísal:Ahojte, mam Golfa MK7 Variant s bixenonmi s natacanim do zakrut. Momentalne mam nastavene prisvecovanie do zakrut cez ziarovku pri xenone v hlavnych reflektoroch. Chcem sa spytat ci je mozne nakodovat auto tak, aby bolo prisvecovanie do zakrut (Corner funkcia) nastavena tak, ze okrem tejto ziarovky sa mi sucasne zapne aj ziarovka v hmlovke. Teda ze budu svietit xenony a pri zaboceni napr. doprava sa mi zapne aj prava ziarovka pri xenone a prava hmlovka. Da sa to nakodit? A ak ano, vedel by niekto v BA? Dakujem za pomoc a radu.

Helou, myslim ze sato da ale funguje to iba do rychlosti 40 kmh alebo pri zapnutej smerovke.
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Alex 1
Vodič
Vodič
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 31.08.2009 21:28
Bydlisko: SE

Re: prisvecovanie do zakrut aj cez hmlovky

Príspevok od používateľa Alex 1 »

Adresa 09
(ADP-(5)-Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B 12) z neaktivní na Abbiegelicht links
(ADP-(5)-Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B 13) z neaktivní na Abbiegelicht rechts
VW Golf Sportsvan 1.4 TSI 92kW Highline
Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Exteriér + Styling"