Oškretý nárazník

Karoseria, lak, spoilery, nárazníky...

Moderátor: sirdo

milan79
Vodič
Vodič
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 10.05.2015 19:19

Re: Oškretý nárazník

Príspevok od používateľa milan79 »

Dnes som auto vyzdvihol po oprave nárazníka. Robili to v Autoprofit Galanta. Vyzerá to byť OK. Uvidím ešte na slnku ale zdá sa mi, že to urobili dobre. Lakoval sa celý nárazník do blatníka nešli tú malú bodku len opravili korekčnou tužkou. Po montáži všetko pekne sedí ako z výroby a ako bonus auto krásne vyčistené jak zvonka tak z vnútra.

ladaf
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 21.08.2015 08:14

Re: Oškretý nárazník

Príspevok od používateľa ladaf »

Prave vcera som niekoho zachranil pred rovnakou situaciou. Bol som v nakupnom centre a vsimol som si vonku auto co chcelo zaparkovat predkom medzi dve auta. No nejak to neslo, dopredu dozadu, bohuzial krutenie volantom na opacnu stranu ako treba takze bola nasikmo a neslo vycuvat..
Spomenul som si na Teba tak som vysiel von ze pomozem navigovat. Pani najprv ani okienko nechcela otvorit, musel som sa zacat usmievat aby pochopila ze nejdem vynadat. Chudera s 2 detmi vystresovana. Tak som jej povedal nech narovna volant a pomaly vycuva ze sa budem divat. Nevedela co od nej chcem tak som ukazal ako ma zatocit, povedat kedy staci atd. Nakoniec vycuvala :-) Aspon som spravil dobry skutok, zachranil jej lak + lak Golfu IV ktory tymto usetrila. Poistovne ma nebudu mat rady, prisli o kseft.

milan79
Vodič
Vodič
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 10.05.2015 19:19

Re: Oškretý nárazník

Príspevok od používateľa milan79 »

Poisťovne ťa budú chváliť, lebo oni by museli platiť. O kšeft prišiel servis. :D

Používateľov profilový obrázok
SCHROJF
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 24.08.2011 10:47
Bydlisko: PEZINOK

Re: Oškretý nárazník

Príspevok od používateľa SCHROJF »

Tak na toto už nestačí ani Ouixx...(-:
Moja nehoda pred týždňom...stráášne ma to nasralo, panička do mňa na stopke v jednosmerke pri odbočovaní do ľava, bez toho, aby sa pozrela, z pravej strany tejto jednosmerky plným plynom našila, ale aspoň bude nový narazník...(-:
Prílohy
IMG_20170517_093517_DROn vw.jpg
IMG_20170517_093517_DROn vw.jpg (65.77 KiB) 1429 zobrazení
SCHROJF

milan79
Vodič
Vodič
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 10.05.2015 19:19

Re: Oškretý nárazník

Príspevok od používateľa milan79 »

Toto nebude len nový nárazník. Tam toho bude viac. Hlavne si daj poriadne skontrolovať aj nosník, aby nebol tým bočným nárazom posunutý.

Používateľov profilový obrázok
SCHROJF
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 24.08.2011 10:47
Bydlisko: PEZINOK

Re: Oškretý nárazník

Príspevok od používateľa SCHROJF »

milan79 napísal:Toto nebude len nový nárazník. Tam toho bude viac. Hlavne si daj poriadne skontrolovať aj nosník, aby nebol tým bočným nárazom posunutý.
Dík za info Milan...už to mám síce opravené,tak dúfam,že chlapci v servise VW na to dali pozor...ale aspoň sa mám na čo opýtať...čakám už iba na krycí list od poisťovne...
SCHROJF

Napísať odpoveď

Návrat na "Exteriér + Styling"