Parkovacie senzory na G7

Karoseria, lak, spoilery, nárazníky...

Moderátor: sirdo

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: Parkovacie senzory na G7

Príspevok od používateľa sirdo »

presne tak, importer urcuje zlozenie zakladneho elixiru, kazdeho vybavoveho stupna :mrgreen: ...

lifter1
Vodič
Vodič
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 13.06.2014 12:48

Re: Parkovacie senzory na G7

Príspevok od používateľa lifter1 »

Ono ani v Bratislave s tými predvádzačkami to nie je ružové. Keď chce človek skúsiť GTI, GTD, R... tak takú predvádzačku sa mi nikde nepodarilo nájsť. Jediná cesta pre mňa bola cez môjho predajcu sa objednať na predvádzačku priamo u importéra - novinári si vyvážajú zadky celý týždeň napr. na GTI, ale keď sa chce previesť veeeľmi nádejný kupec, tak že za 30 min vrátiť auto (jasné, aby pánko z importu mohol ísť na GTI na obed). Pritom sa už stalo aj to, že pri preberaní svietila rezerva PHM a predjaca musel ísť natankovať, aby potencionálny kupec vôbec mohol to auto prevetrať.
VW Golf GTI VII Performance

Používateľov profilový obrázok
Hrasko
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: 24.07.2009 16:06
Bydlisko: ...západ SVK

Re: Parkovacie senzory na G7

Príspevok od používateľa Hrasko »

Treba skocit minimalne za rieku Moravu , su tam ustretovejsi.
V beznádejnej situácii je po ruke vždy jedno riešenie : kladivo
3C Variant-(VdT)

edy1979
Vodič
Vodič
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 24.10.2014 12:34

Re: Parkovacie senzory na G7

Príspevok od používateľa edy1979 »

najvyssi cas zrusit slovensky import VW a presunut ho do Prahy. potom by sme mohli mat v SR ceske marze a podmienky.
VW Golf V 1.4
VW Golf VII 1.4TSI
VW Golf VII GTD white, DCC - aktualne

lifter1
Vodič
Vodič
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 13.06.2014 12:48

Re: Parkovacie senzory na G7

Príspevok od používateľa lifter1 »

S tými predvádzačkami to ani v Čechách nie je ružové. Aktuálne som našiel 1 GTI v Prahe (GTD a R žiadne).

Skladovky sú na tom už lepšie - kto ti ale dovolí sa na skladovke previesť, najmä keď vidí, že tam zrejme auto nekúpiš (4 GTI a 1 R majú v Prahe, GTD - tuším 8 kadetade).

Skôr si myslím že by človek s predvádzačkami pochodil v Rakúsku (keďže neviem po nemecky, pre mňa to nebola schodná cesta) - a to už nehovorím o Nemecku.
VW Golf GTI VII Performance

edy1979
Vodič
Vodič
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 24.10.2014 12:34

Re: Parkovacie senzory na G7

Príspevok od používateľa edy1979 »

na slovensku je skladovka GTD a GTI nieco dost vynimocne, predvadzacka nemozne. v cechach sanca je, myslim, ze predvadzaciek je uz menej preto, ze predsa len je uz nejaky cas na trhu a nie je to uz celkom aktualny model. z casu na cas sa vsak objavi....ja som kupil v auguste predvadzacku GTD v hodonine. viem si predstavit ze su radi ze ju predali a dalsiu uz ani velmi nechcu...radsej highline-y a tak. predvadzacka na R-ko je uz asi utopia. cechoslovaci si radsej kupia Audi A3 s 1.4TSI alebo VW Passata, Octaviu RS ako VW Golf R ci GTI/GTD....hlavne nech to je velke a ma velky kufor, na co by si niekto kupoval za 40k male auto? uz nado mnou sa niektori cuduju, preco som si kupil Golf GTD a nie nejake dlhe auto, idealne kombik :)
VW Golf V 1.4
VW Golf VII 1.4TSI
VW Golf VII GTD white, DCC - aktualne

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: Parkovacie senzory na G7

Príspevok od používateľa sirdo »

to vies Octavia kombik v diesely - sen kazdeho Cecha a Slovaka :roll: ...

Napísať odpoveď

Návrat na "Exteriér + Styling"