fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Karoseria, lak, spoilery, nárazníky...

Moderátor: sirdo

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Príspevok od používateľa sirdo »

akurat som zistil, ze tie slnecne clony pre Variant stoja v DE 204EUR, co je pre mna akceptovatelne ked vezmem do uvahy, ze folie by vysli len o 30EUR menej. nemcuri nie su nenazrati ako VW zastupenie na SK (244EUR). idem do toho...

Používateľov profilový obrázok
Robo2907
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 28.05.2014 06:57
Bydlisko: Prešov

Re: fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Príspevok od používateľa Robo2907 »

sirdo napísal:akurat som zistil, ze tie slnecne clony pre Variant stoja v DE 204EUR, co je pre mna akceptovatelne ked vezmem do uvahy, ze folie by vysli len o 30EUR menej. nemcuri nie su nenazrati ako VW zastupenie na SK (244EUR). idem do toho...

ale no tak, snáď pre 40 € navyše ešte nemusia byť hneď nenažratí :D a ešte keď ide o auto za cca 20cku :wink:
Volkswagen Golf 7, 1.4 TSI, výbava: highline + kolesá: 17" Madrid (225/45 R17)

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Príspevok od používateľa sirdo »

no ked zoberiem do uvahy, ze za folie na kombika dam cca 150EUR, tak naozaj tych dalsich 50EUR ma nezruinuje, ale pytat si skoro o 100EUR viac sa mi zda uz trochu nenazrane. tie cloniace sietky vyraba ten isty vyrobca pre ten isty Volkswagen a nas importer si to objedna len z VW skladu, takze nikto nemoze operovat tym, ze sme mensi trh a menej sa tu toho preda (sietky nie su tovar, na ktorom ma SK importer postaveny svoj biznis model :lol: ). urobit si prirazku 25% sa mi uz nezda s kostolnym poriadkom. ved aj chromove koncovky vyfuku a sportove naslapy pedalov (vsetko origo VW Golf, ziadne cinske nahrady) si radsej necham doniest z DE lebo tam ma vyjdu lacnejsie co sa mi zda chore ked zoberiem do uvahy platy tam a tu :roll: ...

Používateľov profilový obrázok
R33
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2780
Dátum registrácie: 01.07.2012 09:43
Bydlisko: BA

Re: fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Príspevok od používateľa R33 »

ja mám orig. zatmavené sklá a plus som si dal takéto clony http://www.x-shades.eu/sk/category/11/24" onclick="window.open(this.href);return false;
Dôvod ,ked stiahnem zadné okno svieti tam slnko a lieta dnu hmyz a bordel zo stromov , tie clony sú presne na okno a neprejde cez ne ani muška a slnečné lúče su tiež pohlcované a auto sa vetrá ked niekde dlhšie stojím
VOLKSWAGEN Passat Variant 3C /4Motion/Highline/2.0TDI/103kw/M6/2009/RNS 510

Platíte veľa za ÚVER , HYPOTÉKU , PZP ??? Napíšte mi pm

Ak máš záujem o PZP , havarijné poistenie , cestovné poistenie , úver , životné poistenie napíš PM

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Príspevok od používateľa sirdo »

o tych clonach X-Shades viem, asi aj skrz tvoje vlakno v 3C Passatoch, ale na G7 vyrabaju len pre hatch aj ked kombik ma asi skla na zadnych, bocnych dverach rovnake, ale ja chcem clony aj na zadne dvere a zadne bocne okienka medzi C a D stlpikmi. clony mi vyhovuju v tom, ze na zimne obdobie ich dam prec (nechodim lyzovat do Alp a ani nikde inde (takze ostre horske slnko ide mimo mna) a detvaky nebudu mat stmaveny vyhlad von za sychravych a zamracenych jesennych/zimnych dni :mrgreen: ...

Používateľov profilový obrázok
R33
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2780
Dátum registrácie: 01.07.2012 09:43
Bydlisko: BA

Re: fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Príspevok od používateľa R33 »

Pozri v hornet autosklo tam maju tiez clony a aj na zadne okna
VOLKSWAGEN Passat Variant 3C /4Motion/Highline/2.0TDI/103kw/M6/2009/RNS 510

Platíte veľa za ÚVER , HYPOTÉKU , PZP ??? Napíšte mi pm

Ak máš záujem o PZP , havarijné poistenie , cestovné poistenie , úver , životné poistenie napíš PM

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Príspevok od používateľa sirdo »

vdaka za nasmerovanie, ale ani Hornet (resp. autosupport.sk) slnecne clovy pre G7 Variant nema v ponuke, pre hatch samozrejme ano. Golf v kombiku tam maju G4, ale G5-7 bez sance. u G5 a G6 kombik to chapem lebo tie nerobili nejake predajne rekordy, ale G7 je ina pesnicka. tam su zavaleni objednavkami a nestihaju vyrabat, ved aj dodanie mojho mi odsunuli o mesiac, cize celkovo budem cakat 8 mesiacov (ako by som si nechal robit nejake na mieru, rucne skladane sportove auto :roll: ) ono to nie je o nic lepsie ani v DE, webshopy a ebay ponukaju kvantum clon pre hatch, ale pre kombika nic (aspon ja som nenasiel, takze ak niekto nemciny znaly mi vygoogli clony pre kombika (5ks verzia) budem mu za to velmi vdacny)...

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Príspevok od používateľa lopo1 »

pardon ze sa vmiesam do debaty ale tiez zhanam tieto presne slnecne clony ale na sharana 7M len zial jak hladam nikde nic :(

Používateľov profilový obrázok
Gudas
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 04.05.2013 18:10

Re: fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Príspevok od používateľa Gudas »

Servus páni.
Potreboval by som poradiť.

Chcem si dať spraviť fólie na G7, ako prvého som sa pýtal predajcu a zdelil mi cenu "do 300€". Trocha veľa ale ak by to malo byť kvalitné nemám s tým problém.
Viete mi odporučiť niekoho / nejakú firmu kto to robí, má skúsenosti a ste s prácou spokojní? V oblasti Žiliny ideálne.

Vďaka :wink:
Golf 7 1.4TSI Comfortline Pure White

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Príspevok od používateľa sirdo »

tak 300EUR je naozaj vela, real bude maximalne 150...

Napísať odpoveď

Návrat na "Exteriér + Styling"