fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Karoseria, lak, spoilery, nárazníky...

Moderátor: sirdo

Používateľov profilový obrázok
R33
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2780
Dátum registrácie: 01.07.2012 09:43
Bydlisko: BA

Re: fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Príspevok od používateľa R33 »

lopo1 napísal:pardon ze sa vmiesam do debaty ale tiez zhanam tieto presne slnecne clony ale na sharana 7M len zial jak hladam nikde nic :(
a čo tieto http://www.tazargroup.sk/slnecne-clony- ... 2010--7348" onclick="window.open(this.href);return false;
alebo http://www.tazargroup.sk/slnecne-clony- ... 2010--7348" onclick="window.open(this.href);return false;
VOLKSWAGEN Passat Variant 3C /4Motion/Highline/2.0TDI/103kw/M6/2009/RNS 510

Platíte veľa za ÚVER , HYPOTÉKU , PZP ??? Napíšte mi pm

Ak máš záujem o PZP , havarijné poistenie , cestovné poistenie , úver , životné poistenie napíš PM

Používateľov profilový obrázok
R33
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2780
Dátum registrácie: 01.07.2012 09:43
Bydlisko: BA

Re: fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Príspevok od používateľa R33 »

Gudas napísal:Servus páni.
Potreboval by som poradiť.

Chcem si dať spraviť fólie na G7, ako prvého som sa pýtal predajcu a zdelil mi cenu "do 300€". Trocha veľa ale ak by to malo byť kvalitné nemám s tým problém.
Viete mi odporučiť niekoho / nejakú firmu kto to robí, má skúsenosti a ste s prácou spokojní? V oblasti Žiliny ideálne.

Vďaka :wink:
Ahoj , napíš pm vwgolfsk určite ti poradí kde v okolí ZA ti to dobre spravia
VOLKSWAGEN Passat Variant 3C /4Motion/Highline/2.0TDI/103kw/M6/2009/RNS 510

Platíte veľa za ÚVER , HYPOTÉKU , PZP ??? Napíšte mi pm

Ak máš záujem o PZP , havarijné poistenie , cestovné poistenie , úver , životné poistenie napíš PM

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Príspevok od používateľa lopo1 »

Gudas napísal:Servus páni.
Potreboval by som poradiť.

Chcem si dať spraviť fólie na G7, ako prvého som sa pýtal predajcu a zdelil mi cenu "do 300€". Trocha veľa ale ak by to malo byť kvalitné nemám s tým problém.
Viete mi odporučiť niekoho / nejakú firmu kto to robí, má skúsenosti a ste s prácou spokojní? V oblasti Žiliny ideálne.

Vďaka :wink:
Rado Gjabel - Trnove .....

florian
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 28.09.2011 10:38

Re: fólie či orig. ztmavemé sklá ?

Príspevok od používateľa florian »

Dovod preco predajcovia odhovaraju od zatmavenych skiel je, ze obratom Vam navrhnu ze Vam dorobia folie na novom aute. Zarobia na tom viac ako keby ste si objnednali tmave skla z vyroby.
Mne ako argument povedal predajca na Vajnorskej v BA, ze tie folie su bezpecnostne, ze zlodej kamenom nerozbije uplne sklo. Akurat ze ked daju folie len do zadu, ktore sklo asi skusi...
Inac este zopar postrehov ohladne folii:
- vela ich je spravenych nekvalitne, po case sa spravia bubliny, vyzera to efektne
- niektori to robia tak, ze pri praci maju v ustach cigaretu, takze ked dostanete auto so spravenymi foliami, smrdi Vam v nom ako v krcme
- ak mate folie, musite mat aj tie male nalepky ohladne certifikacie, vyzera to rusivo, pri originalnych tmavych sklach to nie je

Napísať odpoveď

Návrat na "Exteriér + Styling"