Problém se zobrazováním fotek u kontaktů

Elektronika vozidla + všetko vo vnútri

Moderátor: sirdo

Napísať odpoveď
fkabl
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 13.08.2010 08:16

Problém se zobrazováním fotek u kontaktů

Príspevok od používateľa fkabl »

Mám Composition Media (2.generace), změnil jsem mobil na Samsung S10 (Android 9), v telefonu aktualizoval kontakty a fotky u nich.
V autě jsem ze spárování všechny staré mobility vymazal, nahrál (a zkoušel jsem to opakovaně) - spároval nový telefon,
kontakty (i SMS) se z telefonu načítají aktuální - co mám v telefonu, ale u nich pořád (staré) fotky, které už vůbec v telefonu u kontaktů nemám
a ne ty nové. Nechápu. Ty staré, původní fotky se zobrazují jak v seznamu všech kontaktů, tak potom i v uložení na plochu těch 5-ti nejpoužívanějších.
Co s tím? Díky za rady.

fkabl
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 13.08.2010 08:16

Re: Problém se zobrazováním fotek u kontaktů

Príspevok od používateľa fkabl »

Tak jsem si to sám vyřešil...třeba se bude rada jednou někomu hodit. Nic nepomáhalo...až to, že ty kontakty s fotkama, které v autě "zlobily" jsem z mobilu úplně odstranil
a znovu vytvořil jako nové kontakty a přiřadit znovu nové fotky. A takto nově spárovaný telefon s autem už konečně zobrazuje, jak má.
Akorát nově mi nejde...z nastavení uživatelského profilu mi zmizela možnost vybrat si v autě vyzváněcí tón a zvonění je pouze to, co mám nastaveno v mobilu. Se starým
mobilem to šlo, teď ne. Ale dne uživatelské příručky a poznámky pod čarou je to tak pořádku a "tato funkce závisí na použitém mobilním zařízení".

Napísať odpoveď

Návrat na "Interiér + Elektronika"