Otazka pre majitelov VW GOLF SPORTSVAN - hluk, buchot v zadn

Podvozky, zníženie, kolesá a pneu

Moderátor: sirdo

Napísať odpoveď
duci_pk
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.01.2017 14:51

Otazka pre majitelov VW GOLF SPORTSVAN - hluk, buchot v zadn

Príspevok od používateľa duci_pk »

Dobry den, som tu novy a chcemsa opytat o radu s ktorou mi nevedia pomoct ani v autorizovanom servise v BA. Na 2 mesacnom aute VW SPORTSVAN 1.2 TSI registrujem pri plnej nadrzi a az do cca. polovice plnej nadrze buchot v zadnej casti auta pri rozbiehani a brzdeni kedy akokeby sa nieco prelievalo resp.akokeby sa nadrz pohybovala a tym ze je plna resp. poloprazdna tak buchne o nieco a to je sprevadzane hlukom do interieru. Mate niekto s tymto skusenosti? Hlavne by ma zaujimali majitelia Sportsvanu ci uz benzin alebo diesel. Je to dost otravne a robi to skoro vzdy ale ked presiahnem polovicu nadrze a menej tak potom to uz nerobi. Pocas predvadzacej jazdy ked som auto testoval tam mali iba cca 5 litrov a nic som si nevsimol.

Dakujem za pomoc.

D.

Používateľov profilový obrázok
smej0191
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 213
Dátum registrácie: 12.12.2008 09:39
Bydlisko: Martin

Re: Otazka pre majitelov VW GOLF SPORTSVAN - hluk, buchot v

Príspevok od používateľa smej0191 »

najpravdepodobnejsie je že ti len zblnka palivo v nadrzi čo je dnes bežne kedze už sa nepouživaju prepažky ktore tomu zabranuju

etemo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 09.06.2015 09:28

Re: Otazka pre majitelov VW GOLF SPORTSVAN - hluk, buchot v

Príspevok od používateľa etemo »

ja mám 1.6 TDI hatchback a mám rovnaký problém, vo VW servise mi na toto povedali, že ,,sme tu už mali aj Audi Q7 s podobným problémom, je to také" :)

Napísať odpoveď

Návrat na "Podvozok a kolesá"