VCDS 10.6. EN

Moderátori: Hammer, Moderátor

mato469ce
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 01.09.2010 19:41

VCDS 10.6. EN

Príspevok od používateľa mato469ce »

ma prosim niekdo skusenosti s kodovanim cez VCDS lebo ked kodujem ja vsetko software spravi aj ked oznacim bit mi ho odškrne aj nakoduje aj da spravu že sa to nakodovalo len potom ked znovu pozrem do kodovanie tak proste čo som označil realne nespravilo. Neviem asi niečo v nastaveniach treba zmeniť?

Používateľov profilový obrázok
4track1031
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2522
Dátum registrácie: 12.01.2008 19:17
Bydlisko: žilina

Re: VCDS 10.6. EN

Príspevok od používateľa 4track1031 »

Zrejme nepodareny klon :mrgreen:
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

mato469ce
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 01.09.2010 19:41

Re: VCDS 10.6. EN

Príspevok od používateľa mato469ce »

a ako je možné že ostatné veci idú cez ten kábel komplet všetko bez problémov.... ešte asi može byť natom že keď som čítal VIS 3 tak tam bolo že sa má vypať zapalovanie a počkať 60 sek. to som ešte neskúšal... alebo čo ma ešte napadlo je že možno potrebuje nejake servisne stredisko alebo nieco take v nastaveniach...?

Používateľov profilový obrázok
4track1031
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2522
Dátum registrácie: 12.01.2008 19:17
Bydlisko: žilina

Re: VCDS 10.6. EN

Príspevok od používateľa 4track1031 »

Skusal si to na viacerych rj?
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

SB
Vodič
Vodič
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 09.10.2010 19:12
Bydlisko: Humenné

Re: VCDS 10.6. EN

Príspevok od používateľa SB »

Aké auto chceš kódovať? Nie každé auto sa dá na kódovať cez VCDS. Ja používam u starších aut Coling Calculator 2,5. Tam namám problém. - hlavne auta do r.v 2007

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Re: VCDS 10.6. EN

Príspevok od používateľa mobilik »

Tiez si myslim ze ten klon je na hovno...Kazdy sa zlakomi na cenu, tiez som zhanal a natrafil som na nepodarok, ale prisiel som na to este pri kupe nastastie...
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

mato469ce
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 01.09.2010 19:41

Re: VCDS 10.6. EN

Príspevok od používateľa mato469ce »

chcel by som nakodovať Jettu 2006. Dotyčný mi povedal lebo som išiel hneď si to vyskusať nakodovať že proste to ide len treba tam niečo nastaviť (neviem čo). Nechapem ako može operáciu spraviť komplet a nakoniec ked sa nato naspat pozrem tak to vlastne nespravil. Zaujimave ze ostatne veci som nemal problem.

mato469ce
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 01.09.2010 19:41

Re: VCDS 10.6. EN

Príspevok od používateľa mato469ce »

chalani moj kabel vyzera takto myslite si ze to je klon alebo nie http://www.inzercia.sk/inzerat-ATA1358- ... abel-vcds/" onclick="window.open(this.href);return false; ??? dikes

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Re: VCDS 10.6. EN

Príspevok od používateľa mobilik »

Je to klon na beton uz minimalne kvoly cene. Origo: http://www.pc-autodiagnostika.cz/autodiagnostika-vag" onclick="window.open(this.href);return false;
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

Používateľov profilový obrázok
risho
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3035
Dátum registrácie: 16.12.2009 20:52
Bydlisko: zilina - trnove

Re: VCDS 10.6. EN

Príspevok od používateľa risho »

ked uz sa tu rozobera VCDS 10.6, mam takyto problem. kabel mi siel normalne cital aj mazal chyby etse minulej vykend, no teraz som chcel napichnut moje auto a uz mi pise ze nenasiel auto. medzi tym som par krat preinstaloval VCDS a odinstaloval, kvoli skusaniu ostatnych kablov a softov k nim. a teraz som skusil aj dalsie dva kable co mam doma a tiez uz nejdu. co sa stym stalo?

Napísať odpoveď

Návrat na "VAG"