vag 409.1 - rj neodpovedá

Moderátori: Hammer, Moderátor

Napísať odpoveď
Michal Veis
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.09.2017 17:05

vag 409.1 - rj neodpovedá

Príspevok od používateľa Michal Veis »

Zdravím, chcel by som sa opýtať či by sa náhodou nenašiel niekto kto by mi vedel pomôcť mám Golf 5 rv 2005 1,4
Kúpil som si kábel https://www.sunnysoft.sk/zbozi/167PCI-1 ... kabel.html a nainštaloval vag-com 409,1 mám win 7 64 bit tak som to spustil v režime kompatibility s winxp a spustil ako správca nastavil COM a všetko ako treba program síce ide ale dostanem sa iba do rj motora, pri každej inej mi vypíše že jednotka neodpovedá, skúšal som už nastaviť COM od 1 po 4 no vždy s rovnakým výsledkom dokonca som už aj skúšal nainštalovať VirtualBox s win xp a tam vyskúšal všetky COM-y no stále sa nedostanem inde ako do rj motora. Stretol sa s tým už niekto? už som aj prehľadával viacero fór skúšal drivre na kábel ale nič nepomohlo alebo len auto nemá viac rj keďže nemám najvyššiu výbavu?
Prílohy
Bez názvu.png

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: vag 409.1 - rj neodpovedá

Príspevok od používateľa dream7000 »

pre g5 je toto kabel nanic, naozaj sa dostanes len do rj motora, potrebujes kabel HEX CAN a patricny sw k nemu.....

Michal Veis
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.09.2017 17:05

Re: vag 409.1 - rj neodpovedá

Príspevok od používateľa Michal Veis »

takže nie je chyba niekde v nastaveniach, iba proste potrebujem hex can kábel? a kde by sa dal tak zohnať za nejakú priatelnú cenu?

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2085
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: vag 409.1 - rj neodpovedá

Príspevok od používateľa dream7000 »

nie je chyba v nastaveniach, proste tento kabel pre g5 je ti nanič......je toho plny internet, najprv si o tom niečo prečítaj, potom sa pýtaj, ušetríš......

Napísať odpoveď

Návrat na "VAG"