alarm meta v sharane 2014

2010 - ...
Napísať odpoveď
mirecbeh
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.12.2012 09:47

alarm meta v sharane 2014

Príspevok od používateľa mirecbeh »

Čauko páni,
chcem sa spýtať či má niekto skúsenosti s alarmom META .Mám ho v aute ktoré má bez kľúčový prístup do vozidla. Občas po otvorení kufra auta spusti alarm, auto je zamknuté a otváram ho tlačidlom na zadných dverách. Takýto istý problém som mal na predných dverách, bol som stým v autorizovanom servise vymenili tam niečo na alarme odvtedy to na predných dverách nerobí a začalo to robiť na kufri.
Pri druhej návšteve tam dal iný softvér ktorý sa ale správal rovnako tak to vrátil na pôvodný. Volal som do firmy Setech kde to montovali , pán tvrdil že vyčerpal všetky možnosti a nevie s tým nič urobiť a ani sa stým nestretol že to niekto reklamoval, v podstate to nevedia vyriešiť!
Chcem sa opýtať či má nikto nejakú podobnú skúsenosť s takýmto problémom alebo s touto firmou a ako to riešil? Podobný problém môže mať aj iný model vw.

Za vaše rady a postrehy Vám vopred Ďakujem :) :) :)

kosei
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 05.03.2009 22:45

Re: alarm meta v sharane 2014

Príspevok od používateľa kosei »

ak mas v aute serivo montovany alarm + metu , tak ten seriovy musis dat odstavit

mirecbeh
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.12.2012 09:47

Re: alarm meta v sharane 2014

Príspevok od používateľa mirecbeh »

AHOJ ale prečo ho mám odstaviť? Ja chcem aby fungoval tak ako má. Servis ktorý tom tam montoval to nevie dať do takého stavu.

lecram
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 26.09.2007 20:02

Re: alarm meta v sharane 2014

Príspevok od používateľa lecram »

staci odpojit ultrazvuky od originalneho alarmu, netreba ho odstavovat, bezne to tak riesim na vsetkych autach ked instalujem alarm, pokial domontovany alarm nema ultrazvuky, tak funguju oba, ale kazdy canbusovy alarm co sa od mety predava ultrazvuky ma, je iba na montaznikovi a jeho sikovnosti ako to zapoji alebo nakonfiguruje

Napísať odpoveď

Návrat na "SAIII Sharan 7N + Alhambra"