Dodatočná montáž orig. ťažného

2014 - .....
Používateľov profilový obrázok
Dano3266
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 09.08.2008 19:09

Re: Dodatočná montáž orig. ťažného

Príspevok od používateľa Dano3266 »

Ahojte, trochu stará téma ale nebudem zakladať novú.
Kúpil som dovezený passat s origo el. ťažným, pani na úrade mi odporučila aby som ho zapísal teraz keď mi rieši technický, problém je ten, že štítky sú pod nárazníkom, bez demontáže to neviem pozrieť. Riešil niekto z vás zápis ťažného?
Passat B8 2015 140kw DSG

lecram
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 26.09.2007 20:02

Re: Dodatočná montáž orig. ťažného

Príspevok od používateľa lecram »

nepochopil som to,priviezol si,bol si na KO-cku a pani chce vidiet, co chce vidiet,vsak obhliadky su zrusene,alebo ?

emkejx
Vodič
Vodič
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 12.07.2019 13:18

Re: Dodatočná montáž orig. ťažného

Príspevok od používateľa emkejx »

ak mas original VW tazne od vyroby, tam ti ziadny stitok nepozeraju, musia ti ho na KO odfotit a potom do TP zapisu ako nic. Ak je neoriginalne tak musis mat stitok to ano. Nie moja skusenost, ale kamarat obcas kupi dovezene auto a uz niekolko Passatov mu preslo rukami a ked prihlasoval, tak to prebiehalo ako som spomenul v prvej vete.
VW Passat Variant B8 2016 2.0 TDI, 110kW

Používateľov profilový obrázok
Dano3266
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 09.08.2008 19:09

Re: Dodatočná montáž orig. ťažného

Príspevok od používateľa Dano3266 »

Auto doviezol predajca, urobil KO Tk Ek až potom som ho kúpil. Na protokole z KO sa žiadne ťažné nespomína, na fotkách tiež nieje. Preto chce pani na okresnom úrade nejaký štítok, v protokole o tk sa ťažné tiež neuvádza, neviem prečo.
Passat B8 2015 140kw DSG

emkejx
Vodič
Vodič
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 12.07.2019 13:18

Re: Dodatočná montáž orig. ťažného

Príspevok od používateľa emkejx »

ok, ale v povodnom nemecko, talianskom alebo odkial auto je dovezene, musi byt uvedene ze auto je vybavene taznym. Zrejme ti co robili KO spravili chybu a rovnako tak pri kontrole TK, hm. Tu ti postup neporadim, ale podla mna bude rovnaky akoby si chcel dopisat do TP ze auto ma tazne teraz namontovane.
VW Passat Variant B8 2016 2.0 TDI, 110kW

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Dodatočná montáž orig. ťažného

Príspevok od používateľa frflos »

...ak je tazne origo importer nepomoze? Niekde musi byt zaznam, ze auto bolo vybavene z vyroby taznym. Ci?
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Používateľov profilový obrázok
Dano3266
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 09.08.2008 19:09

Re: Dodatočná montáž orig. ťažného

Príspevok od používateľa Dano3266 »

Dnes veľa telefonovania a momentálne to vyzerá tak, že pánovi ktorý robil TK donesiem protokol z TK a vystaví mi nový kde bude uvedené že auto má ťažné, s týmto pôjdem zase na úrad a uvidíme. Tému budem aktualizovať, ďakujem za rady.

EDIT : pánko na technickej dopísal ťažné do pôvodného protokolu, na úrade to akceptovali, takže vybavené.
Passat B8 2015 140kw DSG

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B8"