B8 Upgrades

2014 - .....
Napísať odpoveď
PeterX
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 19.02.2016 12:07
Bydlisko: Nitra

B8 Upgrades

Príspevok od používateľa PeterX »

Dobry den,

Uvazujem nad kupov B8cky a nasiel som jeden kus co je viacmenej v plnej vybave az na par veci.

Chcel by som tam tu novsiu verziu Discovery pro 9,2" ktora ma uz aj carplay v aute je aktualne ta starsia tusim 8" verzia discovery pro.

Auto ma kozenne sedacky bez ventilacie. Je mi jasne ze tam treba menit cele sedacky alebo zmenit potah z koze na alcantaru.
V pripade ze by som isiel cestou vymeny sedaciek.

predpokladam ze tam bude treba nejake kodovanie aj kvoli Discovery pro a aj kvoli sedackam, ocenil by som odporucania na ludi co to dokazu spravit a idealne aj zohnat potrebne diely.

Dakujem
VW Passat Variant B7 V6

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: B8 Upgrades

Príspevok od používateľa herin »

Na B8 nič nevymeníš..to už nie je hračka auto typu B6 a B7 kde si si mohol namontovať aj hodinky s vodotryskom..
Nikto nedokáže nakodovať nové sedačky a nové autonavi..každé je viazané na konkrétny VIN a teda na to auto do ktorého bolo vyrobené..
pýtal som sa jedného fachmana ohladom vyhrievaných sedačiek a nedokže to ani on..že poliaci a cena? cca 1000 eur..myslím že to stačí :)
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

PeterX
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 19.02.2016 12:07
Bydlisko: Nitra

Re: B8 Upgrades

Príspevok od používateľa PeterX »

Bol som sa na tom odviezť a bol to total sracka, vŕzganie to viac než moja B7. Sedačky bez ventilácie total katastrofa, cely som bol z toho mokrý. Kúpil som Opel Insignia 2018 s 2.0 turbobenzin 4x4 8 stupňový automat a zatiaľ spokojnosť. Vo vacsine veci jednoznačne lepšie než passat B8.
VW Passat Variant B7 V6

patrikrs
Vodič
Vodič
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 28.06.2011 11:21

Re: B8 Upgrades

Príspevok od používateľa patrikrs »

herin napísal:Na B8 nič nevymeníš..to už nie je hračka auto typu B6 a B7 kde si si mohol namontovať aj hodinky s vodotryskom..
Nikto nedokáže nakodovať nové sedačky a nové autonavi..každé je viazané na konkrétny VIN a teda na to auto do ktorého bolo vyrobené..
pýtal som sa jedného fachmana ohladom vyhrievaných sedačiek a nedokže to ani on..že poliaci a cena? cca 1000 eur..myslím že to stačí :)
Co píšeš není tak úplně pravda. Ten kdo Ti tohle řekl nevěděl co říká. Ano, rádio je problém... ale sadačky, výhřev, ventilace, masáž, paměť? Není problém. Jednotka sedadel nemá ochranu komponentu, lze bez problému dodělat, sám jsem dával ventilované sedadla s pamětí do mé B8 a vše funguje jak má.

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: B8 Upgrades

Príspevok od používateľa herin »

O.K. Patrik, tak potom henten čo mi to hovoril mi podal špatnú info..
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B8"