Objem nádrže-skúsenosti.

2014 - .....
Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Objem nádrže-skúsenosti.

Príspevok od používateľa herin »

ked je je TP taký úžasný a bezchybný,tak mi povedz ako je možné, že kamarátovi zapísali na osobáku 5 miest na sedenie a 5 miest na ležanie/v TP lôžok/ a takých chýb čo som videl a na ktoré sa ludia sťažuju je neúrekom..
K tej spotrebe čo mám zapísanu na B6tke, tak takú spotrebu, ako píšem som nemal v živote..6,3 mi nezožralo ani ked som išiel 150 po dialnici z Prahy do BA...alebo za sestrou do nemecka do stuttgartu..takže neviem odkial taku hovadinu zobrali..asi tiež preklep a namiesto 5,3 zapísali 6,3...pritom som bežne robil na jednu nádrž 1300-1400 km..a tá veru mala 70 litrov..
neviem ako tankuješ, ale ja vždy len plnú..čiže môžem povedať že reálne tá nadrž má ozaj len 62 litrov..prípadne ešte môže mať aj tých 66 ale to už pochybujem ked prídem na pumpu s dojazdom trebárs 50 km a natankujem 57-59 litrov..a priemerka mi svieti od 4,5-4,9 litra...podla toho kde som predtým išiel..ešte je tu možnosť, že by dávali rozdielne nádrže, ale to sa mi moc nechce veriť..
ak tankuješ aj ty plnu tak by si to mohol odsledovať aký objem má tvoj passat..
PS: a ešte jedna pikoška z TP :) na B6tke zapísaná výbava Trendline, aj ked je to comfortline..
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

Používateľov profilový obrázok
Ares43
Vodič
Vodič
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 08.09.2014 15:03
Bydlisko: BB

Re: Objem nádrže-skúsenosti.

Príspevok od používateľa Ares43 »

Ako vravim, chyby sa najdu, ale teraz uz policajti nic nevypisuju rucne do TP, vsetko im tam nahodi system a ten system krmia udajmi priamo vyrobcovia. Stale sa tam moze najst chyba, ale ta chyba bude na urovni 10 chybnych z 1000, mozno este aj menej.
Zatial som nejako nesledoval objem nadrze, ale mozem sa na to pozriet najblizsie ked budem tankovat
Passat B8 Variant 2.0 BiTDI
Golf 7 R-Line Highline 1.4 TSI - Sold

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Objem nádrže-skúsenosti.

Príspevok od používateľa herin »

No skús a daj vedieť..ked prídeš na pumpu, tak pozri na dojazd, priemerku a uvidíš kolko natankuješ, to sa potom dá odhadnúť, kolko má tvoja nádrž..pozerám že máš Bitrubo-možno tam dávali väčšie kvôli vyššej spotrebe a teda aby aj dojazd bol aspon nejaký..
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

Golf608
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 601
Dátum registrácie: 16.04.2014 09:27
Bydlisko: Bratislava

Re: Objem nádrže-skúsenosti.

Príspevok od používateľa Golf608 »

Tak len pre info .

Passat B8 176kw 9/2015 66 litrov.
Prílohy
Snímka.JPG
Snímka.JPG (9.52 KiB) 916 zobrazení

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B8"