Drncanie spod auta

2014 - .....
Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Drncanie spod auta

Príspevok od používateľa herin »

Ked ide človek kupovať auto tak má len dve dilemy..či kupiť nové a uskromniť sa..alebo nejaké prémiové ale ojazdené..
Ja som si vybral prvú cestu-kupil som predvádzačku..naozaj po skusenostiach s jazdenkami už ich nechcem viac vidieť..
Potreboval som auto aby mi vydržalo aspon tých 300-350 000 km a mal som na nejakých 8 rokov pokoj..čo bolo pri prémiových jazdenkách nesplniteľné lebo v tej cene čo som hladal mala každá
okolo 150 000 km a viac..a sorry ale nebudem si kupovať auto na 4 roky a potom to bude bez stočenia nepredajné..
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

Tomki
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 02.05.2018 14:01

Re: Drncanie spod auta

Príspevok od používateľa Tomki »

Ano mas pravdu aj to bola moja dilema. Po skusenosti s B8 viem ze nevydrzi bez poruch viac ako 100-150k. Predosle bawo zacalo mat mierne vacsie nie vsak zasadne chyby ako su AT, Trysky, Turbo,rozvody az pri 330000km. Dnes ma 360k turbo trysky AT povodne. Okolo 300k som tiesil tlmice..dake rameno.. Remenicu.. Zbytok len spotrebaky. B8 pri 300k snad bude vstrebane do zeme :D

Tomki
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 02.05.2018 14:01

Re: Drncanie spod auta

Príspevok od používateľa Tomki »

Je to vzdy o tomto co sme tu pisali... Kupit koncern zlataninu "co dom dal" za x Eur, v akotakej zaruke, / velmi pozorne by som cital co ta zaruka obsahuje / s tym ze loziska sa sypu po 45000km, zamky odchadzaju podla nalady, mizerna kvalita sracovania, atd alebo kupit poriadny kus auta sice bez zaruky ( da sa dokupit aj externe ) ako napr ja som sa vratil k BMW s najazdom 100 000km bez zaruky s vedomim ze moje povodne jazdi s povodnymi loziskami, motorom, automatom, turbom, tryskami atd aj dnes s 340000km a dufat ze sa to nevysype. Ale samozrejme moze sa aj toto, a je to drahe na servis... Nove BMW uz asi tiez nebudu na tom tak dobre, ale musim dufat. Tato dilema je tu vzdy ale po tom co som nedopatrenim kupil VW, je to prvy a posledny a nikdy viac. Nie ze by bol zly, ale je za taku cenu, a ma take premrstene renome, ze pomer cena, kvalita, renome je to proste sunka! .... Keby stal do 20 000 s DPH je to ok. Zodpovedalo by to. Najviac som bol sklamany prave z tohto. Ani nie tak auta, ale "drzosti" VW prezentovat passat ako pomaly premiu ked jeho kvality su v nizsej strednej /mimo pouzitych plastov v interieri/

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B8"