Výmena základného audia.

2014 - .....
Tomki
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 02.05.2018 14:01

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa Tomki »

este ani nemam auto na znackach takze teraz si robim starosti so suchou dsg7 ked citam ako sa kazda sype napockanie :)
Je pravda ze sa tam nema menit olej???

Používateľov profilový obrázok
ricardo
Vodič
Vodič
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 26.10.2009 11:12

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa ricardo »

Tomki napísal:este ani nemam auto na znackach takze teraz si robim starosti so suchou dsg7 ked citam ako sa kazda sype napockanie :)
Je pravda ze sa tam nema menit olej???
A kde citas ako sa to sype na pockanie? Z nejakych realnych skusenosti alebo iba vyjadrenia nejakych kecalkov?
DSG7 nema predpisanu vymenu oleja, to je pravda, no preventivne v ramci starostlivosti odporucaju vymienat po 60tis. km a budes v pohode.

Tomki
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 02.05.2018 14:01

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa Tomki »

sypu sa kvoli zlemu softu, udajne ... co aj potvrdzujem lebo podtaca motor, volal som kvoli tomu a pojdem s tym na update. ale teda mne to zatial radi ok, mam tam 145000km a vraj olej nemenit ak tak preventivne pri 190000km

jedei105
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.02.2018 19:57
Bydlisko: Bratislava

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa jedei105 »

hosi, ste vo vymene zakladneho audia :)
B8 Variant 1.6 TDi Comfortline

Tomki
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 02.05.2018 14:01

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa Tomki »

presne! akurat ze tu nikto nic neporadi a je to tu totalne zdochnute forum... doteraz som si myslel ze najzdochnutejsie je mercedes forum ale toto vedie :D

lecram
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 26.09.2007 20:02

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa lecram »

to je daky novy audiosystem DSG,nikdy som o nom nepocul,kde si to zohnal a co potrebujes poradit?

jedei105
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.02.2018 19:57
Bydlisko: Bratislava

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa jedei105 »

tak na toto forum chodia len zanietenci do aut a takych je malo, a takych comaju B8 je este menej, preto je to tak ezdochnute. ja som aj pisal adminom nech to trosku upravia toto forum lebo je tu trosku bordel. chodim na viacero for ale toto VW je najneprehladnejsie a najchaotickejsie zo vsetkych :)
aby som napisal aj nieco k veci: kazdy zosilnovac ma svoje pasmo kde pracuje neskreslene (v ramci svojich moznosti), a kde skreslene. vacsinou pri vykone nad 60% zacina skreslovat, cim vacsi vykon tym viac skresluje, takze treba zobrat ako referenciu cca polovicnu hlasitost a zamysliet sa ci pri takom vykone ma zmysel menit iba repro, alebo osadit zosilovac ktory ma pri polovicnom vykone dostacny vykon na to aby rozhybal kvalitne repro. moze sa lahko stat ze osadite kvalitne repro do ktorych budete pustat skresleny (premodulovany) signal a tak aj tie repro budu hrat, a nebude to ich chyba.
B8 Variant 1.6 TDi Comfortline

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa herin »

chalani ja už asi kašlem na tú výmenu..nejako som si zvykol a teraz mi už to nepripadá až také hrozné.. :mrgreen:
asi by som sa mal opäť chvílku povoziť v B6 a môžem znovu špekulovať..
skôr ma začalo srať to že ked tomu trošku viac pridám hlasitosti tak dvoje dvere začnu rezonovať..
myslíte že by stačilo keby som vybral repro a dal okolo nich a pod šrouby tú tlmiacu hovadinu Dynamax či jak sa to volá?
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

jedei105
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.02.2018 19:57
Bydlisko: Bratislava

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa jedei105 »

:D spravne. ale nebude stacit podlozit tlmiaci material, ono to rezonuje na rozlicnych miestach a pri rozlicnych frekvenciach. ale zacat tlmenim dveri je spravny krok. je vela materialov ktorymi sa to robi. ked si sikovny tak to urobis aj sam ale treba davat pozor. spravny material na spravne miesto a v spravnom mnozstve. dynamat, ale su aj ine nazvy inych vyrobcov, sa dava na tu zadnu-vonkajsiu stranu dveri. potom sa dava taky tenky material, hlinikova folia, ale casto sa pouziva zase ten isty co aj na vonkajsiu stranu dveri, ktory vlastne uzavrie ozvucnicu (dvere) a tenkou penou vytlmis aj tapacir aby nerezonoval. nemozes tam ale pouzit hrube materialy lebo budes mat problem s dosadnutim tapaciru na dvere.
kedze viem kolko je to roboty a co to vsetko obnasa, tak sa uspokojim s tym ako to uz je od vyroby :D maximalne by som vytlmil len ten tapacir lebo tam je vela plastovych veci a prave tie najviac rezonuju.
B8 Variant 1.6 TDi Comfortline

Tomki
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 02.05.2018 14:01

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa Tomki »

no v minulosti som mal v aute alpine radio + morell tempo na povodnej kabelazi, bez akehokolvek zosiku a dosli za mnou chlapci z carat tuning party na nasteroidovanych zostavach s kapacitatormi a zosikmi a isli sa posrat z toho ako mi to hralo :D

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B8"