Výmena základného audia.

2014 - .....
jedei105
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.02.2018 19:57
Bydlisko: Bratislava

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa jedei105 »

neprepina, len sa nastavuje uroven signalu. tiez by som ti radil nesetrit na tom ked chces dobry zvuk :) inac to ani nemusis menit.
https://www.ahifi.cz/mosconi-gladen-hla-4pro.html" onclick="window.open(this.href);return false;
B8 Variant 1.6 TDi Comfortline

Používateľov profilový obrázok
ricardo
Vodič
Vodič
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 26.10.2009 11:12

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa ricardo »

Moc nerozumiem o co ti vlastne ide. Neustale rypes do toho ake je to otrasne, plechove, ako sa necudujes, ze to tak hra, ked vidis tie dvere atd. Na B6 to nebolo ine. Mne original radio RNS510, ktore mi ukradli, nahradili v servise nejakou znackou a ten zvuk bol uplne inde. Hadam neocakavas spickove repraky, komplet vytlmene dvere v aute od vyroby, len aby to hralo podla teba. Ano, od vyroby nemontuju extra kvalitne repro, ale ako som ti pisal, zo spolocnosti, ktora sa specializuje na audio, mi sami odpovedali, ze stredo-basy su v Passate B8 celkom slusne. Odporucaju vymenit vysky a vytlmit. Ten zvuk nie je iba o reproduktoroch, ako stale riesis. Obrat sa teda na odbornikov, zaplat, bud spokojny a nehladaj lacne riesenia.

Tomki
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 02.05.2018 14:01

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa Tomki »

Ako su v passate delene audia? Ako zistim co mam? Som z toho vol. Nehra to zle! Mam prvy krat vw a absolutne neviem ako to je odstupnovane...

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa herin »

Myslím, že do konca roku 2017 boli 3 typy..základné to s takým menším diplejom, potom bolo stredné Discover Media/malo navi a kadečo iné/ a na vrchole bolo Discover Pro to už malo aj DVD prehrávač.
líšili sa vo funkciách a hlavne aj velkosťou obrazovky..
Ešte nejako v marci boli na stránke vw.sk všetky vyobrazené a teraz čo som pozeral sú 4 druhy rádií do passata a je tam napísané od roku 2017..
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

Tomki
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 02.05.2018 14:01

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa Tomki »

herin napísal:Myslím, že do konca roku 2017 boli 3 typy..základné to s takým menším diplejom, potom bolo stredné Discover Media/malo navi a kadečo iné/ a na vrchole bolo Discover Pro to už malo aj DVD prehrávač.
líšili sa vo funkciách a hlavne aj velkosťou obrazovky..
Ešte nejako v marci boli na stránke vw.sk všetky vyobrazené a teraz čo som pozeral sú 4 druhy rádií do passata a je tam napísané od roku 2017..
ja som z toho vol... mam comroftline plus co v sr ani nie je, je tam asi to stredne audio, ma to gps cuvaciu kameru a bluetooth a hra to dost slusne, ale iste to nie je dynaudio. neni nejaky winchecker na webe ako ma bmw??

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa herin »

Tomki napísal:
herin napísal:Myslím, že do konca roku 2017 boli 3 typy..základné to s takým menším diplejom, potom bolo stredné Discover Media/malo navi a kadečo iné/ a na vrchole bolo Discover Pro to už malo aj DVD prehrávač.
líšili sa vo funkciách a hlavne aj velkosťou obrazovky..
Ešte nejako v marci boli na stránke vw.sk všetky vyobrazené a teraz čo som pozeral sú 4 druhy rádií do passata a je tam napísané od roku 2017..
ja som z toho vol... mam comroftline plus co v sr ani nie je, je tam asi to stredne audio, ma to gps cuvaciu kameru a bluetooth a hra to dost slusne, ale iste to nie je dynaudio. neni nejaky winchecker na webe ako ma bmw??
Ak to má vstavanú navi, ovládanie hlasom, bluetooth, cuvaciu kameru/to je len doplnok/ vie prečítať smsky a podobne a v kastlíku máš Volkswagen media control..slot na 2 ks SD karty a na CD, ale nemá to dvd tak máš tu strednu dicover media..
na jednej stránke aci.sk sa dá zistiť čo to o aute hlavne čo sa týka náhradných dielov..vyhodí ti to na základe VIN ka aj farbu kobercov..
pôjdeš na tu stránku a dáš si hore že originálne diely a nahodíš si tam VIN..mne to tam obidve autá našlo..
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

Tomki
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 02.05.2018 14:01

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa Tomki »

fantazia! dakujem velmi pekne za pomoc. Tak mam teda tu discover media minimalne, lebo som cital kdesi ze je aj media pro ci co to..

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa herin »

Tomki napísal:fantazia! dakujem velmi pekne za pomoc. Tak mam teda tu discover media minimalne, lebo som cital kdesi ze je aj media pro ci co to..
Nemáš zač..Discover Pro je tá s DVD :)
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

Tomki
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 02.05.2018 14:01

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa Tomki »

takze mam discover media, ale subwoofer to asi nema podla toho ak som dobre pozeral.
Teraz mam otazku, ma to dost dobry zosik na to aby som tam kupil lepsie repro??? Aspon tie 16tky vo dverach??
Napr morell, to je u mna top, mal som to v inom aute a umieral som z nich dokonca na stare radio alpine a bez zosiku

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Výmena základného audia.

Príspevok od používateľa herin »

Tomki napísal:takze mam discover media, ale subwoofer to asi nema podla toho ak som dobre pozeral.
Teraz mam otazku, ma to dost dobry zosik na to aby som tam kupil lepsie repro??? Aspon tie 16tky vo dverach??
Napr morell, to je u mna top, mal som to v inom aute a umieral som z nich dokonca na stare radio alpine a bez zosiku
Subwoofer by mal byť v kufri ako je rezerva pokial sa nemýlim..ak nie je tam nič tak nemáš :)
a repro si vymeň aké chceš..len neviem kolko utiahnu tieto origo rádia..tu vyššie mi to jeden člen vysvetlil že nie je to len o repre
ale aj o rádiu..aj ked osobne si myslím že chyba je rozhodne čo sa týka zvuku v repro a rádio je v pohode..
kludne to vymen a daj referenciu:)
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B8"