Priestor v interieri

2014 - .....
Používateľov profilový obrázok
enzo76
Vodič
Vodič
Príspevky: 186
Dátum registrácie: 24.12.2011 11:06

Priestor v interieri

Príspevok od používateľa enzo76 »

Zdravím majitelov B8. Chcel by som sa opýtať na vaše pocity z interieru B8, čo sa týka velkosti a objemu. Hlavne na sedadlách vzadu. Aký je rozdiel medzi B6 a B8.
VW Passat Variant 2.0 TDI BMP 2007 (Silber Lawine), VW Passat Variant 2,0TDI B8 (White Snake)

Používateľov profilový obrázok
enzo76
Vodič
Vodič
Príspevky: 186
Dátum registrácie: 24.12.2011 11:06

Re: Priestor v interieri

Príspevok od používateľa enzo76 »

To všetci ,čo tu o tych B8 pišete, to ich aj vlastnite, či sa vám len o nich sníva? Sorry, ale tak to vyzerá. :lol: :lol: :lol: :lol:
VW Passat Variant 2.0 TDI BMP 2007 (Silber Lawine), VW Passat Variant 2,0TDI B8 (White Snake)

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Priestor v interieri

Príspevok od používateľa Lookisvk »

B8
Obrázok

B6
Obrázok
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
ricardo
Vodič
Vodič
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 26.10.2009 11:12

Re: Priestor v interieri

Príspevok od používateľa ricardo »

enzo76 napísal:To všetci ,čo tu o tych B8 pišete, to ich aj vlastnite, či sa vám len o nich sníva? Sorry, ale tak to vyzerá. :lol: :lol: :lol: :lol:
A to nam pise niekto, kto da taku otazku? Si chod sadnut do B8 a sprav si svoj obraz o pocite.

milan33
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 13.08.2016 08:31

Re: Priestor v interieri

Príspevok od používateľa milan33 »

enzo76 napísal:To všetci ,čo tu o tych B8 pišete, to ich aj vlastnite, či sa vám len o nich sníva? Sorry, ale tak to vyzerá. :lol: :lol: :lol: :lol:


Sorry ale vyzeráš ako pes :D :D :lol:

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Priestor v interieri

Príspevok od používateľa herin »

Ahoj.Ja vlastnim obidva modely b6 aj b8..
Co sa tyka priestoru tak b8 je na tom omnoho lepsie.
B6tka je z mojho pocitu utulnejsia,ale to bude asi tym mensim priestorom vo vnutri :)
A neviem ci je to moj len subjektivny pocit ale starsia b6tka ma tichsi podvozok..
Ak by si nieco potreboval vediet tak sa kludne pytaj..
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

Používateľov profilový obrázok
georgy04
Pilot
Pilot
Príspevky: 727
Dátum registrácie: 06.03.2012 19:15
Bydlisko: Humenné

Priestor v interieri

Príspevok od používateľa georgy04 »

priklanam sa k tomu ze b6 ma tichsi podvozok, ale na b6 mi v porovnani s b8 dost citelne plave zadok, herin aky mas motor? mne pride ze b8 ma dost hlucny motor oproti b6 hlavne pri zabere
Naposledy upravil/-a georgy04 v 07.02.2018 08:40, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Priestor v interieri

Príspevok od používateľa herin »

georgy04 napísal:priklanam sa k tomu ze b6 ma tichsi podvozok, ale na b6 mi v porovnani s b8 dost citelne plave zadok, herin aky mas motor? mne pride ze b8 ma dost hlucny motor oproti b8 hlavne pri zabere
Kurňajs tak aj Ty máš ten pocit? Ja som bol dosť prekvapený z toho..asi na skúšobnej jazde som bol unesený z toho prečačkaného interiéru a tých svetielok kadetade a podvozok som nepočúval :lol:
Vieš čo ja som zobral tú 1,6 tdi Bluemotion...na lepší mi už nezostali loove kedže som si nechal aj b6tku..:)
A napísal si, že motor Ti pri zábere sa zdá byť hlučnejší v b8 ako v b8 :)...tak kedy to máš hlučnejšie? určite v B8 že?dobre hádam?lebo ja mám ten istý pocit :))
No holt asi sme niekde urobili chybu ked sme sa pre tie autá rozhodli...
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

jedei105
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.02.2018 19:57
Bydlisko: Bratislava

Re: Priestor v interieri

Príspevok od používateľa jedei105 »

ja mam tiez 1.6 88kW a nakonies som rad aj ked som sa jej branil. Motor sa ovela rychlejsie zohreje ako 2.0 co je pre mna podstatne kedze jazdim pol na pol mesto aj dialnica. vykonovo mi to postacuje, tych 30k obetovanych mi nechyba prave vdaka rychlemu zohriatiu a urcite aj v spotrebe, kde mi kombinovana vychadza 5,25l/100km
B8 Variant 1.6 TDi Comfortline

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Priestor v interieri

Príspevok od používateľa herin »

jedei105 napísal:ja mam tiez 1.6 88kW a nakonies som rad aj ked som sa jej branil. Motor sa ovela rychlejsie zohreje ako 2.0 co je pre mna podstatne kedze jazdim pol na pol mesto aj dialnica. vykonovo mi to postacuje, tych 30k obetovanych mi nechyba prave vdaka rychlemu zohriatiu a urcite aj v spotrebe, kde mi kombinovana vychadza 5,25l/100km
mne ked sa to auto "zunuje" tak ho bud predám alebo ho musím dať chipnúť..
nie nejaký extrém, ale takých 15-20 koní viac by nezaškodilo..
dvojliter v mojej b6tke s jemným pohladením plynu otočí b8čku 1,6 do protismeru..a to nesrandujem :)
Inak ty máš tiež Bluemotion?
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B8"