Priestor v interieri

2014 - .....
jedei105
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.02.2018 19:57
Bydlisko: Bratislava

Re: Priestor v interieri

Príspevok od používateľa jedei105 »

ano mam bluemotion. to je jasne ze je rozdiel 30k citit. ale nakladacky uz mam za sebou, mal som astru 150k so sportovym podvozkom. ako hovorim, je to o preferenciach. pre mna je vacsou vyhodou rychlejsie zohriatie motora (a tiez mensia vaha na prednej naprave) a spotreba ako 30k navyse. planoval som 103kW B7 ale stastna nahoda mi prihrala B8 88kw 43000km za super cenu. to bol tiez dolezity faktor.
B8 Variant 1.6 TDi Comfortline

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Priestor v interieri

Príspevok od používateľa herin »

jedei105 napísal:ano mam bluemotion. to je jasne ze je rozdiel 30k citit. ale nakladacky uz mam za sebou, mal som astru 150k so sportovym podvozkom. ako hovorim, je to o preferenciach. pre mna je vacsou vyhodou rychlejsie zohriatie motora (a tiez mensia vaha na prednej naprave) a spotreba ako 30k navyse. planoval som 103kW B7 ale stastna nahoda mi prihrala B8 88kw 43000km za super cenu. to bol tiez dolezity faktor.
tak ja už mám tiež pubertu a nejaku bláznivú jazdu za sebou..:)..ale vieš ked jeden den zoberiem dvojliter b6tku a na druhý deň b8čku, tak je to sakra rozdiel..ked zošliapnem plyn rovnako na obidvoch tak B8čka sa ledva hýbe...no proste musím tomu viac šlapať na krk..
a dobre si spravil že si zobral B8..ved B7 to bol len taký facelift b6tky..maličké zmeny v interiery a akurát predok a zadok zmenený..tam sa ťažko dalo hovoriť o nejakej novej generácií..
čo je ale zaujímavé, tak B6tka má veľmi ale veľmi optimistický údaj o spotrebe na PP..a naopak B8čka ho má zasa tak, že mám pocit že žerie menej ako ukazuje..idem s B6 po dilanici..tempomat na 120 a ukazuje spotrebu 4 litre..:))))
a 4 to nežerie ani omylom..podla tankovania okolo 5,1-5,3...
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

Používateľov profilový obrázok
TomXasS
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: 26.03.2012 14:40

Re: Priestor v interieri

Príspevok od používateľa TomXasS »

Nemáte niekto rozmer od stredu kolesa po blatnik vpredu a vzadu?
Volkswagen Passat B8 Highline DFGA 7DSG 2018

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B8"