piskanie za studena

2014 - .....
Používateľov profilový obrázok
ricardo
Vodič
Vodič
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 26.10.2009 11:12

Re: piskanie za studena

Príspevok od používateľa ricardo »

heco83 napísal:dream700mam
auto este rok v zaruke od predajcu na skrite vady,a ked som to donieol tak mi tvrdii ze je to normalne ze tam maju audi A4 2015 a ze ma nabehane okolo 80000km a ze tiez piskala ze menili rozvody ,mne menili rozvody a lozisko ze varj na pasate ale nepochopim jedu vec hovori sa ze najlepsie suciastky su od vy roby!!!
Moja skusenost je taka ,kupil som si 2rocnu vectru C 110kw ze poctive malo 100000km posiel som do opla ze vymenim rozvody a tam mi povedali ne nemusim ze az pri 150000sa menia tak som bol rad ze mam cas este 50000km ale po 2000km sa mi zacala voda dvihat na 120c po 20km som nasiel servis na opla nechal som to tam a volali mi ze sa zasekla vodna pumpa ze som mal stastie ze este 2km a roztrhne remen .Vymenili mi to vsetko rozvody a pumpu a teras sa cudujem ze uz som nabehal 140000km a ide vsetko ok takze tam urcite neboli poctve km !!!! a to same sa m istalo s passatom ze bupim auto s malo 59800km a rocnik 2015 ze pojde ako hodinky a tu po 7000km zacne piska a niekto vas presvieca ze je to normalne tak aspon ja tomu neverim ale ked si predstavim ze tu sa menia rozvody pri 210000km tak kolko musi mat auto najazdene .mozno sa milim a krivdim predajcovi lebo ma ujistuju ze to mam poctive km !!! tak cas ukaze ako pumpa dlho vydrzi
Rozvody sa pri tvojom motore menia myslim pri 150tis km ako prve. Co sa tyka piskania, to su take drobnosti, ktore samozrejme nepotesia. Netreba moc riesit slovickovanie servisaka. Proste to tak nema byt a basta. Ak to este piska, ja to vidim na volnobezku alternatora, cena okolo 30€.
Este k tomu montovaniu kvalitnych dielov do novych aut :) Nezmysel, tak to nefunguje. Len brzdove kotuce, cisty bordel. Mam skusenost a nie jednu.

matrose
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 18.02.2018 21:38

Re: piskanie za studena

Príspevok od používateľa matrose »

U B8 110kw se meni rozvody pri 210tis.km

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B8"