Passat B8 skusenosti

2014 - .....
petrix
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 04.01.2008 14:25

Re: Passat B8 skusenosti

Príspevok od používateľa petrix »

Ahojte máte prosím Vás niekto skúsenosť s dodatočným domontovaním Active Info Displeya? Je to vôbec technicky možné? Ak by to niekto vedel finančne odhadnúť - prosím aj o túto infošku.
Vďaka

patrikrs
Vodič
Vodič
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 28.06.2011 11:21

Re: Passat B8 skusenosti

Príspevok od používateľa patrikrs »

Nejsem si jistý jestli tam není podmínka velké navi, komunikace by měla být přes optické kabely, což u malé navi není, navíc je tam ochrana komponentu, takže to moc jednoduché nebude, ale když by to šlo, bylo by to super. Něco o tom tady http://www.vwwatercooled.com.au/forums/ ... 13577.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Passat B8 skusenosti

Príspevok od používateľa herin »

dano.javor napísal:Samozrejme že som to riešil s predajcom, vyjadrenie:
"Vyrobca neeviduje ziadnu takuto casto opakujucu sa reklamaciu tohto typu zvuku.
Je pravda ze tieto typy vozidiel maju zvyseny hluk od zadnej napravy"
No ďakujem. A keby to nebúchalo, tak tu o tom nepíšem, jazdím. Nemyslím si že sa jedná o chybu môjho auta ale o jeho vlastnosť, preto mi to dealer riešiť nebude. Ani nikto iný, lebo očividne je dnes móda nízkoprofilová a okrem mňa toto búchanie nikomu nevadí. Som si myslel že sa tu na fóre nájde aspoň jeden, no smola ..., tak ďakujem za rady typu sfúknuť a nejazdiť, konečne budem kľudne spať.
Ja mam ten isty pocit z mojej b8cky aj na 16tkach zimnych..zadna naprava je podla mna na hrboloch hlucnejsia ako moj druhy passat b6
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Passat B8 skusenosti

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Aj kolega ma firemnu b8 a stale sa stazuje na buchotanie zadnej napravy. V servise nic nenasli :)
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Passat B8 skusenosti

Príspevok od používateľa herin »

Lookisvk napísal:Aj kolega ma firemnu b8 a stale sa stazuje na buchotanie zadnej napravy. V servise nic nenasli :)
no už je jasné, že ani nič nenájdu :mrgreen:
je to vlastnosť toho auta...takže nastal očividný "pokrok" za tých 10 rokov rozdielu medzi b6 a b8
Ja som sa na b8čku tešil ako malé dieťa a teraz ked ju mám, tak pocity mám naozaj zmiešané..
asi by som ju už ďalší raz nekupil..
Mne na tom aute vadia aj iné veci..napríklad to ledkové osvetlenie úplne všade..ja viem že je to aktuálny trend, ale mne to nie je vôbec po chuti..
odomknem auto..rozsvietia sa zrkadlá..drb ledky..otvorím dvere..svetlo vo dverách ledky..nastupim do auta..vpredu ledky..vzadu ledky..
osvetlenie nôh zase ledky..palubovka a všetko biele..pre mna sú tie ledky veľmi neosobné a chladné..
osobne si pripadám ako niekde na starom úrade kde bývali neonky..alebo v nejakej poondenej ordinácií, kde to býva také biele osvetlenie zvykom..v mojej b6 som ani nikdy neuvažoval na ledkovým osvetlením...
a rozmýšlam že aj v b8 to vymením za nejaké led s vyššou teplotou farby..
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

jedei105
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.02.2018 19:57
Bydlisko: Bratislava

Re: Passat B8 skusenosti

Príspevok od používateľa jedei105 »

mne zase vadi ze aj ked v celom aute su LEDky, tak v kufri na strope (variant) je obycajna ziarovka :D
B8 Variant 1.6 TDi Comfortline

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Passat B8 skusenosti

Príspevok od používateľa herin »

jedei105 napísal:mne zase vadi ze aj ked v celom aute su LEDky, tak v kufri na strope (variant) je obycajna ziarovka :D
neboj, nemáš to len ty vo variante..jedna úbohá žiarovečka v strede je aj v sedane :ura1:
a je tam naozaj sotva niečo vidieť..
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

jedei105
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.02.2018 19:57
Bydlisko: Bratislava

Re: Passat B8 skusenosti

Príspevok od používateľa jedei105 »

nevadi, vymenime :)
B8 Variant 1.6 TDi Comfortline

Používateľov profilový obrázok
herin
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 497
Dátum registrácie: 22.07.2012 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Passat B8 skusenosti

Príspevok od používateľa herin »

ja rozmýšlam že kupim celé take isté dve lampy a dám ich do bokov a potom vymením žiarovky za nejaké Ledky..
len až niekedy na jar..teraz v zime nehnem ani prstom :)
Passat B6...CBAB...103kW
Passat B8...DCZ...1,6 TDI Bluemotion 88kW

jedei105
Vodič
Vodič
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 16.02.2018 19:57
Bydlisko: Bratislava

Re: Passat B8 skusenosti

Príspevok od používateľa jedei105 »

no, budes tam musiet natiahnut kable k tomu ked to chces na bokoch. ja som rozmyslal ze si dam vedla toho stropneho nejake pridavne, uz som nasiel celkom zaujimave LED.
B8 Variant 1.6 TDi Comfortline

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B8"