Dodělání výhřevu zadních sedadel

2014 - .....
Napísať odpoveď
patrikrs
Vodič
Vodič
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 28.06.2011 11:21

Dodělání výhřevu zadních sedadel

Príspevok od používateľa patrikrs »

Zdravím. Nedodělával už někdo zadní výhřevy? Koupil jsem sedadla, zadní ovladače, vše jsem zapojil podle schématu a prostě se to nezapne. Nevím jestli se to musí někde kódovat, nebo ne, v jednotce 09 mám možnost pouze “bez vyhřívaných předních sedadel” nebo “s vyhříváním předních sedadel” o zadních tam není nic. Když by někdo poradil jak na to, nebo by mohl poskytnou výpis kódování byl bych vděčny.
Děkuji Patrik

Používateľov profilový obrázok
HEBO
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 08.02.2009 07:43
Bydlisko: TN

Re: Dodělání výhřevu zadních sedadel

Príspevok od používateľa HEBO »

Ja som chcel robit predné sedadlá s ohrevom len problém je ten že na Golfoch V sú z vrchu šité dečky z vnútra to znamená najlepšie kúpit celé sedadlá len to je problém zohnat v 100% stave a čo som sa dozvedel o zadných sedadlách tie sa nerobili s ohrevom tak neviem či Ti niekto poradí.
Naposledy upravil/-a HEBO v 17.01.2018 18:47, upravené celkom 2 krát.

patrikrs
Vodič
Vodič
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 28.06.2011 11:21

Re: Dodělání výhřevu zadních sedadel

Príspevok od používateľa patrikrs »

Mám celé sedadla, vše originál, zapojeno podle schématu, jen tlačítka zadního výhřevu nereagují, mám za to že se to u B8 musí kódovat, jen nevím kde

Používateľov profilový obrázok
HEBO
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 08.02.2009 07:43
Bydlisko: TN

Re: Dodělání výhřevu zadních sedadel

Príspevok od používateľa HEBO »

patrikrs napísal:Mám celé sedadla, vše originál, zapojeno podle schématu, jen tlačítka zadního výhřevu nereagují, mám za to že se to u B8 musí kódovat, jen nevím kde
Ja mám na to elektrikárov s týmto by som problém nevidel ale ak to robíš doma tažko Ti poradím,pokial si z TN tak Ti môžem poradit kde Ti to urobia a lacno.

patrikrs
Vodič
Vodič
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 28.06.2011 11:21

Re: Dodělání výhřevu zadních sedadel

Príspevok od používateľa patrikrs »

Děkuji, ale nebydlím na SK.

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B8"