Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: LED svetlá
PoslaťNapísal: 23.12.2016 23:48 
VWmaniak
VWmaniak
Obrázok užívateľa

nie netreba v podstate ak mas vykon svetiel od 2000lm platia pravidla pre halogeny podobne to ma riesene aj skoda rapid

PoslaťNapísal: 24.12.2016 10:40 
Jazdec
Jazdec

Led basic maju vsetky ziarovky nahradene ledkami. A na spodnej strane maju led pasik.
Led hight tiez naju vsetky ziarovky nahrade led modulmi. Aj prisviecovanie do zakruty je riesene cez led. Maju vykonejsie led-ky ktore uz potrebuje chladenie pomocou ventilatorov. Rozpoznas ich tak ze denne svietenie po obvode na spodnej casti ma uzucky svetlovod.
Vyhodou je ze ak ti vypovedaju diody tak sa daju menit osobytne cele moduly stretavacieho svetla dialkoveho svetla svetla do zatacky

PoslaťNapísal: 26.12.2016 20:14 
Jazdec
Jazdec
Obrázok užívateľa

miysho píše:
Led basic maju vsetky ziarovky nahradene ledkami. A na spodnej strane maju led pasik.
Led hight tiez naju vsetky ziarovky nahrade led modulmi. Aj prisviecovanie do zakruty je riesene cez led. Maju vykonejsie led-ky ktore uz potrebuje chladenie pomocou ventilatorov. Rozpoznas ich tak ze denne svietenie po obvode na spodnej casti ma uzucky svetlovod.
Vyhodou je ze ak ti vypovedaju diody tak sa daju menit osobytne cele moduly stretavacieho svetla dialkoveho svetla svetla do zatacky

Takže vlastne sú to také isté svetlá ako obyčajné len maju namiesto žiaroviek LEDky a maju naspodku svetla smerovku v takom pásiku a denné svietenie taký istý pásik teda nemaju že?
Mám inak pocit že aj tieto Basic Led musia mať niveláciu..lebo videl som v jednom inzeráte passata, myslím že s basic led a nemal "štelovacie"gombíky vedla otočného ovládača svetiel.
Podľa teba teda majú niveláciu na náprave či ako to je?
Napríklad tento má basic led ale nemá štelovanie sklonu svetlometov..
https://www.autobazar.eu/volkswagen-pas ... 13204.html

PoslaťNapísal: 21.05.2017 11:43 
Autoškolák
Autoškolák

Musíš mít vše, jako u xenonu, nemáš kolečko na zvedání světla, máš čidla na nápravách. Ty low led jsou pouze led a funkčně jsou stejné jako H7, jen svítí, nikam se nenatači, navíc mají led denní svícení a směrovku. Nepotřebuji ostrikovače.

Ty high led se natáčí do zatáčky a navíc mění intenzitu a tvar světla v závislosti na rychlosti.

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť