Veľký problém!

Sedačky, volanty, palubné dosky, elektro...

Moderátor: 4track1031

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
GOLDI
Vodič
Vodič
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 10.08.2009 23:05
Bydlisko: RK / INNSBRUCK

Veľký problém!

Príspevok od používateľa GOLDI »

Ahojte nikto mi nevie poradiť tak skúsim tu. Na mojej B7cke som dorabal Ambiente lsvetlenie líšt. Dokodoval som všetko, svieti. Potom som ešte pozeral čo upraviť tak som si zmenil interval ostrekovačov svetiel, vypol zadný stierač pri zaradení R a ešte vypnutie led denného svietenia pri zapnutej smerovke. Toto všetko funguje/fungovalo. Problém nastal na druhý deň keď som auto chcel naštartovať ale akosi som vystavil baterku keďže som v aute sedel dobré 2 hodiny . Tam som vybral baterku dal dobiť vložil späť chytilo na brnk.

Lenže....

Od tohto momentu mi nejde : zadný stierač s ostrekovačom, takisto predný ostrekovač čelného skla (stierače idú aj ostrek svetiel), hmlovky a prisvecovanie, svetlá spiatočky pri zaradení R takisto sa nezapnú ani senzory iba manuálne.

Mal alebo má nízko s týmto problém? Alebo skúsenosti? Neviem už ako si poradiť všetko som nastavil naspäť podľa starých kódov a aj tak nič. Poistky ok. Už som fakt na prášky z toho hlavne ma sere tá spiatocka a predný ostrek ostatné mi je jedno. Chystám s skúsiť vymeniť motorček ostrekovača a neviem či na DSG je tiež spínač spiatočky.

Ďakujem vám veľmi pekne vopred za rady.

Odoslané z CLT-L29 pomocou Tapatalku
VW PASSAT B7 2.0 TDI CR 125kW, 4MOTION

Používateľov profilový obrázok
GOLDI
Vodič
Vodič
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 10.08.2009 23:05
Bydlisko: RK / INNSBRUCK

Re: Veľký problém!

Príspevok od používateľa GOLDI »

Ak by niekto hľadal tento problém u mňa to bola riadiaca jednotka po výmene všetko funkčné. Nič okolo nepomáhalo takže netreba hľadať a rovno meniť jednotku.

Odoslané z CLT-L29 pomocou Tapatalku
VW PASSAT B7 2.0 TDI CR 125kW, 4MOTION

Napísať odpoveď

Návrat na "Interiér + Elektro"