Kupa Ecofuel

2010 - 2014

Moderátor: 4track1031

Napísať odpoveď
tomas123
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 29.03.2018 14:58

Kupa Ecofuel

Príspevok od používateľa tomas123 »

Zdravim. Uvazujem o kupe Passatu B7, 2014. Potrebujem to iba do mesta, takze kupovat diesel by asi nebol dobry napad. Pozeral som u nas aj na mobile.de a je kopec passatov v benzine, ale niektore maju oznacenie "Ecofuel" - co som sa docital, tak by malo ist kombinaciu benzinu a CNG ak som to dobre pochopil. Ma tu niekto s tymto motorom skusenost? Tym, ze to chcem hlavne po meste a sem tam nejaka dialnica, tak mi to pride dobry napad - hlavne cerpacku CNG mam asi kilometer od domu. Ale nie som si isty, ci je dobry napad kupovat to ojazdene... teda neviem, ci sa to nezacne po istom case kazit. Aktualne jazdim na 5-kovom bmw 2007 a oprav za tisice eur som si uzil az-az, takze nerad by som bol, keby to pokracovalo... a vseobecne, B7 v benzine - je to spolahlive auto, ked to kupim s najazdom do nejakych 100-150 tisic? Co sa tyka ceny nahradnych dielov, myslim, ze budu hadam aj o polovicu lacnejsie ako na bmw.. dufam :D Vdaka za tipy.

Používateľov profilový obrázok
Hammer
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 380
Dátum registrácie: 29.06.2009 16:24
Bydlisko: Košice

Re: Kupa Ecofuel

Príspevok od používateľa Hammer »

Tak, aby prispevok nezostal uplne mrtvy...neuvazujes zle. Osobne este nemam najazdene s tym motorom vela, kedze auto mi privezu len tento tyzden, ale v rodine mame 1 Golf a 1 Passat a su uplne v pohode. Na vykone motora to velmi nevidno, ze ides na "ine" palivo, kedze vsetky motory su vyrabane fabricky (nie dorabky ako LPG na Felde) tak je to citit normalne. Nejde ani o ziadne speci nahradne diely, okrem komponentov CNG ako ventily a plynove nadrze. Kvoli korozii nadrzi bola zvolavacka a VIN si vies overit priamo na stranke VW, ci bola oprava Tvojho vybraneho auta uz uskutocnena, alebo nie. Kazdopadne, volil by som istotu a original CNG auta by som kupoval od firmy, ktora sa dovozu venuje + tam davaju v cene aj rok zaruky (najblizsie v Prahe :D ).
4. VW Passat B7 Variant, 1.4 TSI Ecofuel (CNG)
3. VW GOLF IV Variant, 1.6 16v
2. VW POLO 6N1 1.3
1. VW POLO 6N1 1.0

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B7"