Voda v interieri

2010 - 2014

Moderátor: 4track1031

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
nejakymarko
Pilot
Pilot
Príspevky: 735
Dátum registrácie: 15.03.2009 19:55
Bydlisko: Svit/Poprad
Kontaktovať používateľa:

Voda v interieri

Príspevok od používateľa nejakymarko »

Zdravím páni,

včera som menil koberceky v aute za zimné, gumené a všimol som si, že podlaha pred spolujazdcom je vlhká.

Dnes som odobral prah a skusil sa poozriet, odkial sa tam tá voda vzada a zistil som, že ten (pogumovaný?) molitán medzi kabínou a motorovým priestorom je celý nasiaknutý vodou a ked som ho stlacil, tak sa liala voda ako keš stlačíte špongiu.

Nejaké rady, kde hľadať zradu (nejaké odvodnovacie kanáliy, hadičky neviem čo) a ako sa k ním dostať a po druhé, ako to čo najefektívnejsie vysusiť a dostat tu vodu von. Nemám možnosť dať auto do garáze, tak počas dňa mám aspoň otvorené predné dvere a "luftujem"

Chcel som ten motitán aj vybrať, ale jednak mám pocit, ze ide poza prístrojovku na stranu vodica a tam neviem, ako by som sa dostal a druhak, pri dverach je ten motitan "preštrikovaný" nejakou káblovačkou a vobec neviem, ako sa tam vymanévrovať.

Ďakujem za každú radu a pomoc, ak by mal niekto aj nejaké fotky, čo kde ako, budem rád, lebo v tomto som laik

Vdaka
VW Golf VI 1.4i 59kw Black
VW Passat B7 Variant 2.0 TDi 125kw Black
______________________________________________________

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Voda v interieri

Príspevok od používateľa frflos »

http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=173&t=67194" onclick="window.open(this.href);return false;
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Používateľov profilový obrázok
nejakymarko
Pilot
Pilot
Príspevky: 735
Dátum registrácie: 15.03.2009 19:55
Bydlisko: Svit/Poprad
Kontaktovať používateľa:

Re: Voda v interieri

Príspevok od používateľa nejakymarko »

Dik, skúsim tie hagusy. A čo sa týka toho torpéda stieračov, to kde nájdem prosím vás? Resp ako sa k tomu miestu dostanem?
VW Golf VI 1.4i 59kw Black
VW Passat B7 Variant 2.0 TDi 125kw Black
______________________________________________________

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B7"