zadné led svetlá passat b7 r. 2013 - problém

2010 - 2014

Moderátor: 4track1031

Napísať odpoveď
jatmz
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 22.11.2015 23:58

zadné led svetlá passat b7 r. 2013 - problém

Príspevok od používateľa jatmz »

ahojte,
potreboval by som poradit s mojim problemom.
menil som povodne ziarovkove svetla za led svetla, tieto konk.:
http://www.orange-tuning.de/shop/dectan ... anguage=en
ako prve ich bolo potrebne prekodovat na led svetla kedze pri brzdeni svietili len vonkajsie svetla a vykazovali chybu.
po prekodovani vyzeralo ze je vsetko ok, ale problem je ten, ze ked startujem auto spolu aj so zosliapnutym brzdovym pedalom tak pri startovani vnutorne "kufrove" zadne svetla len prebliknu a prestanu svietit, resp svietia len velmi slabucko a nereaguju ani na zosliapnutie brzdoveho pedalu. niekedy sa toto stane ked startujem aj bez zosliapnuteho brzdoveho pedalu.
ked svetla vypnem do polohy "0" a nasledne zapnem na "auto" alebo obrysovky tak uz funguju normalne.
povodne som myslel ze problem je v tych odporoch ktore boli namontovane na kufrove svetla, tak som ich odstranil, no problem stale pretrvava.
viete niekto s tym pomoct?
prikladam aj foto povodnych svetiel, maju 2pin koncovku ako aj novych led svetiel s 3pin koncovkou
Prílohy
povodne ziarovkove svetlo s 2pin koncovkou
povodne ziarovkove svetlo s 2pin koncovkou
zadne kufrove led svetlo spolu aj s odporom
zadne kufrove led svetlo spolu aj s odporom
odpor ktory bol napojeny na kufrove svetla
odpor ktory bol napojeny na kufrove svetla
led svetlo s 3pinom
led svetlo s 3pinom
led svetlo po vytiahnuti 3pin kocovky a kable pod nou. jedna koncovka (modry+cerveny kabel) nie su zapojene, neviem co to je
led svetlo po vytiahnuti 3pin kocovky a kable pod nou. jedna koncovka (modry+cerveny kabel) nie su zapojene, neviem co to je

Napísať odpoveď

Návrat na "Passat B7"