Nový GOLF 7 R-line Highline

Všetko ostatné..

Moderátor: sirdo

PristineShip
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 381
Dátum registrácie: 18.05.2015 19:03

Re: Nový GOLF 7 R-line Highline

Príspevok od používateľa PristineShip »

vyzera to akoby niekto dostal novy job u dealera a zistil, ze pokial nepreda aspon 2 auta do tyzdna tak na vyplatu dostane len gastrace tak nahana kseft :)

bratislavski dealeri tych 200 aut mat mozu skladom.
Sportsvan HL 1.4tsi 92kw + DSG

Používateľov profilový obrázok
caravelle
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2572
Dátum registrácie: 15.01.2008 18:58
Bydlisko: Hlavné mesto
Kontaktovať používateľa:

Re: Nový GOLF 7 R-line Highline

Príspevok od používateľa caravelle »

Ale prd ma skladom ... (Nič v zlom) ;-)


Odoslané z môjho iPhone 6s cez Tapatalk
VW Touareg TDI modrá metalíza
NÁVOD NA POUŽÍVANIE FÓRA

Používateľov profilový obrázok
NeuroDriver
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 09.06.2016 12:16

Re: Nový GOLF 7 R-line Highline

Príspevok od používateľa NeuroDriver »

Ahojte, tak cca od oktobra sa uz aj ja vozim na novom G7. 8)

Som s nim maximalne spokojny, s odstupom casu som hlavne rad ze som si zvolil automat. Ak by som skutocne nieco hladal tak drobnosti typu:
- vzdialenost pri adaptivnom by mohla byt kratsia, aj pri najmensej vzdialenosti sa mi tam chytraci strcia
- farba diskov je viac chromova ako strieborna
- ratam ze kazdeho prianie, moznost defaultne vypnut start / stop
- cierna je krasna ale hned spinava
- neviem ci to je bug, ale nefunguje mi CarPlay pripojenie cez predny USB port

Posledna investicia nad ktorou premyslam kym je auto nove je keramika, mate s tym skusenosti? Konkretne mam ponuku na 4-rocnu, prepodkladam ze okrem ochrany aj udrzba bude jednoduchsia.

Diky

lifter1
Vodič
Vodič
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 13.06.2014 12:48

Re: Nový GOLF 7 R-line Highline

Príspevok od používateľa lifter1 »

Pri minimálnom rozostupe na adaptívnom tempomate vzdialenosť zodpovedá cca 1 s. To by si chcel jazdiť ešte bližšie za autom pred tebou?
VW Golf GTI VII Performance

Používateľov profilový obrázok
NeuroDriver
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 09.06.2016 12:16

Re: Nový GOLF 7 R-line Highline

Príspevok od používateľa NeuroDriver »

Lifter1: Napisem to inak, uvital by som moznost kratsej vzdialenosti v zacpe :wink:

lifter1
Vodič
Vodič
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 13.06.2014 12:48

Re: Nový GOLF 7 R-line Highline

Príspevok od používateľa lifter1 »

Mne sa tiež bežne vopchajú predo mňa pri minimálnej vzdialenosti na tempomate, ale len na diaľnici. V meste sa to sem-tam stane tiež, no to už je iný pilot, keď pri 50tke je tam odstup na cca 3 autá. Keď vidím z jazdy toho pilota, že to tam pošle, už brzdím ja, nenechám to na tempomat, lebo keď tam vlezie, bola by medzi nami medzera 5 m a to už je nábeh na problém. Pri posúvaní v kolóne idem bez tempomatu, mám manuálnu prevodovku.
Ten odstup je nakalibrovaný podľa mňa dobre, len ľudia sú niekedy ako dobytok. Skús si na diaľnici nastaviť 2 s, čo je stredná vzdialenosť na ovládači tempomatu - nikto takto nejazdí (ani ja), aj keď v mysle zákona by sme mali na tej diaľnici dodržiavať 2 s odstup.
VW Golf GTI VII Performance

PristineShip
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 381
Dátum registrácie: 18.05.2015 19:03

Re: Nový GOLF 7 R-line Highline

Príspevok od používateľa PristineShip »

NeuroDriver napísal:Ahojte, tak cca od oktobra sa uz aj ja vozim na novom G7. 8)

....
- neviem ci to je bug, ale nefunguje mi CarPlay pripojenie cez predny USB port

Posledna investicia nad ktorou premyslam kym je auto nove je keramika, mate s tym skusenosti? Konkretne mam ponuku na 4-rocnu, prepodkladam ze okrem ochrany aj udrzba bude jednoduchsia.

Diky
s keramikou osobne skusenosti nemam, par znamych ju ma na drahsich autach ale nie je to vseliek. idealne si skus najst cez niekoho auto, ktore to nejaky ten piatok na aute ma ze akot o auto vyzera.To auto musi byt hlavne dokonale ciste predtym ako sa to aplikuje, a to byva kamen urazu u niektorych slovenskych "profi" firiem.

co sa tyka carplay, ak to mas vo vybave (appconnect ci ako sa to vola, uz si to nepamatam) tak v nastaveniach pozri ci tam vidis tri loga - mirrorlink, carplay a android auto
Uz to tu riesil jeden uzivatel pred par mesiacmi, ze hoci to mal zaplatene tak mu to neaktivovali a dealer aj importer o tom hovno vedeli a odbili ho, ze na Slovensku to vraj nefunguje, tak som mu ja musel natocit video ze mam rovnake auto a mam to a funguje to.
(a problem samozrejme moze byt aj v tom,z e nemas carplay povoleny v iphone, defaultne byva tusim zakazany. a treba original lightning kabel, nie nejaku aftermarket verziu,nepodpisane kable nebudu s carplay fungovat)
Sportsvan HL 1.4tsi 92kw + DSG

Používateľov profilový obrázok
NeuroDriver
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 09.06.2016 12:16

Re: Nový GOLF 7 R-line Highline

Príspevok od používateľa NeuroDriver »

Lifter1: Ja mimo mesto jazdim minimalne, pouzivam ho na obchvate ale tam je to ok, problem je pri zapche. Tym ze mam automat, tak si to auto pekne reguluje samo. Medzera vsak uz je dost velka aby to tam fukli z vedlajsieho pruhu. Novy Golf uz tusim bude mat traffic jam assist co maju Passaty, tam ratam ze uz to maju osetrene lepsie
https://www.youtube.com/watch?v=nJrEWJIhRnQ" onclick="window.open(this.href);return false;

PristineShip: Majitel firmy kde robim ho ma na svojom aute tak to skusim este omrknut. Co sa tyka cistenia, umyvas si auto sam alebo ho davas do nejakej rucnej autoumyvarky? Nejaky zaklad som si precital, len detailing je cela veda :D Nejake zakladne umytie samponom by som zvladol ale na viac si netrufam. Ta keramika + klasicke umyvanie by na klasicku udrzbu mali stacit. Chlapik co by tu keramiku robil ma dost referencii a robi to dost dlho tak ratam ze v tomto smere to bude ok.

CarPlay mi funguje, akurat funguje len cez USB port co je pod opierkou.

PristineShip
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 381
Dátum registrácie: 18.05.2015 19:03

Re: Nový GOLF 7 R-line Highline

Príspevok od používateľa PristineShip »

a ako inak by ti mal fungovat ako cez usb?

wireless carplay ma pokial viem zatial len BMW v najnovsich verziach ich navigacie idrive 5.0 (podporu na to ma viac znaciek, aj 3rd party headunits ako Pioneer atd. ale je to vsade zakazane).
A ver mi, wireless carplay nechces, jednak by si tak ci tak pripajal telefon na nabijacku lebo ten prenos zere baterku ako kojenec cecky, a seka to, ja som to realne testoval
uz nedavno na flashnutom Pioneer radiu.
Sportsvan HL 1.4tsi 92kw + DSG

Používateľov profilový obrázok
NeuroDriver
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 09.06.2016 12:16

Re: Nový GOLF 7 R-line Highline

Príspevok od používateľa NeuroDriver »

Cez tento USB port mi nefunguje :)
http://www.golf7gti.com/upload/direct/i ... 3_5050.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Ten co je tu funguje ok
http://i1233.photobucket.com/albums/ff3 ... rmrest.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Napísať odpoveď

Návrat na "OSTATNÉ"