bluetooth a radio

Elektronika vozidla + všetko vo vnútri

Moderátor: sirdo

Napísať odpoveď
vladocigi
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27.10.2014 09:09

bluetooth a radio

Príspevok od používateľa vladocigi »

Zdravim vas. Nejaky tyzden som majitelom golfu variant. (konecne "AUTO"). Kupoval som ho ako predvadzacku zo salonu. Usetrilo som si tym cakanie na nove auto a nejake peniaze. Vybava je fajn ale radio je len zakladne a auto je bez predpripravy na bluetooth.
Auto ma ale multifunkcny volant preto by som chcel info ohladom doinstalacie bluetooth. Myslim ze predpriprava spociva asi len v kabelazi... Tu by som si dal dorobit a naprogramovat RJ by nebol problem. Bluettoth s kabelazou sa da zohnat za celkom prijatelnu cenu. Je to vobec mozne a aky bluetooth modul by pasoval?
Tiez sa chcem spytat na radio. Podla toho co som zistil sa mi zda ze panel obsluhy radia je oddeleny od samotneho radia. Nie je mozne vymenit 6 tlacidlovy panel za 8 tlacidlovy bez nutnosti vymenit zvysok? (je tam naviac tlacidlo PHONE a MENU)...

miysho
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 30.03.2010 21:21
Bydlisko: Vranov

Re: bluetooth a radio

Príspevok od používateľa miysho »

sadu na telefon len neoriginal - original tam nedas

radio mas composition touch -color alebo media?

ak mas radio composition color tak na radio composition media neprejdes. media ma vlastnu rj jednotku v odkladacej skrinke a composition color a touch je nieco podobne ako dvojdin, takze to vobec nerozchodis

radio je chranene pomocou ochrany sucasti ak ti to nieco hovori tak ti ho nakoduju len v origo servise doma to uz nespravis
Naposledy upravil/-a miysho v 31.10.2014 22:02, upravené celkom 1 krát.

miysho
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 30.03.2010 21:21
Bydlisko: Vranov

Re: bluetooth a radio

Príspevok od používateľa miysho »

jedine co ma este napadlo ak by si chcel origo sadu na telefonovanie a mas radio composition touch alebo composition color, tak prehodit cele radio z noveho pola ktore uz ma v sebe telefonnu sadu BASIS cez hfp profil a radio potom prisposobit cez ochranu sucasti tak by to potom asi slo

ale inu origo sadu ako basis tam nedostanes ak nedas radio z noveho pola alebo sportsvana

s origo sadou comfort a premium sa rozluc pri radiu color a touch

vladocigi
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27.10.2014 09:09

Re: bluetooth a radio

Príspevok od používateľa vladocigi »

dakujem za info. Velmi ma to nepotesilo.
Kazdopadne radio je presne toto:
http://webspecial.volkswagen.de/infotai ... Touch.html
pise sa tam ze - bluetooth basic "Funktion ist optional"...
co to znamema a aky je rozdiel medzi basic a comfort?
Mne by stacilo aby som ho vedel ovladat cez MF volant...

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: bluetooth a radio

Príspevok od používateľa sirdo »

co konkretne chces na tom radiu ovladat cez MF volant? aj pri tom "najvyssom" radiu toho cez MF vela nenaovladas. mozes prepinat stanice, upravovat hlasitost, preskakovat pesnicky na SD karte vramci jedneho albumu, ale albumy (co je dolezitejsie) si nedokazes prepinat, ked mas sparovany mobil ce BT tak vies prechadzat kontakty a volat...

vladocigi
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27.10.2014 09:09

Re: bluetooth a radio

Príspevok od používateľa vladocigi »

Hudba ma ani tak nezaujima. Chcel by som len prijmat hovory a max. mat sparovany tel. zoznam a volat zo zoznamu...

siemens
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 14.05.2012 08:56

Re: bluetooth a radio

Príspevok od používateľa siemens »

Riesil to uz niekto???

Napísať odpoveď

Návrat na "Interiér + Elektronika"