ABS vs. TP

čo sa nedá zaradiť

Moderátor: saki3

Napísať odpoveď
Marshal
Vodič
Vodič
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.02.2016 13:37
Bydlisko: Trnavský kraj - okres Galanta

ABS vs. TP

Príspevok od používateľa Marshal »

Zdravim pani v poslednom case mi vrta hlavou moje abs na golfe ide oto ze mam absko ale nefunguje co mi ani nevadi lebo ho nepotrebujem viem ze mam min. na jednom kolese uplne odhnity kablik k cidlu ale ide oto ze vo svojom TP abs nemam! Len sa mi nechce verit zeby si dal niekto tu namahu aby to tam cele naskladal existuje moznost zeby auto vyslo z fabriky s abs ale do TP by to neuviedly? Auto je z Talianska to ze je to gti mi potvrdili podla VIN aj v Porsche Inter.... Taktiez co sa tyka krytky na abs a airbag vedla vypinaca svetiel kdd ho vytiahnem tak tam konektor zapojeny nemam... Auto airbag ma aj zapojeny Viem mi stym niento nejak poradit? Chcem to abs dat do poriadku hlavne kvoli STK ale potom vy som ho zase nejak iba odpojil aby nefungovalo vyziahnutim poistky alwbo take nieco aby sa to potom dalo zase zapojit a fungovalo zasa normalne Vdaka za akukolvek radu. Popripade ak je tu nejaky sikovny autoelektrikar-mechanik v okoli Galanty-serede-trnavy Potreboval by aom dat nejake veci dokopy tak by som sa rad s niekym sikovnym dohodol :)
VW Golf mk3 r.v.96 Gti 2.0 16v 110kw ABF
VW Golf mk5 r.v.06 1.4 16v 55kw BCA

Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"