Autobatéria

Sedačky, volanty, palubné dosky, elektro...

Moderátor: saki3

Napísať odpoveď
Marshal
Vodič
Vodič
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.02.2016 13:37
Bydlisko: Trnavský kraj - okres Galanta

Autobatéria

Príspevok od používateľa Marshal »

Čaute páni ak by ste boli niekto ochotný kto sa vyzná potreboval by som prosím vás poradiť blíži sa zima pomaly a viem že moja stará autobaterka je kaput... bola tam odkúpi takže tak... Potreboval by som radu akú kúpiť mal som vybranú konkrétne túto: Exide Premium 12V 64Ah 640A EA640 link sem nedávam neviem či môžem aby som nerobil reklamu... no následne nato mi bolo povedané že v golf mk3 by som ju za pol roka odfajčil tak neviem.... Chcem by som niečo kvalitnejšie ideálne asi s väčším štartovacím prúdom mám zato že to bude lepšie neviem... 62-64AH Išlo by to do golfu mk3 2.0 16V 110kw
Cenový strop asi tak do 90-100€

Veľmi pekne Ďakujem za rozumnú radu.
VW Golf mk3 r.v.96 Gti 2.0 16v 110kw ABF
VW Golf mk5 r.v.06 1.4 16v 55kw BCA

Používateľov profilový obrázok
Miroslav Božek
Vodič
Vodič
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 29.05.2011 22:08
Bydlisko: Bešeňová okres RK

Re: Autobatéria

Príspevok od používateľa Miroslav Božek »

Ide o to koľko dokáže dobiť tvoj alternátor. Ak bude batéria priveľká tak ju nebude stíhať dobiť a aj tak nenaštartuješ.
Passat CC 2.0tdi 125kw

Používateľov profilový obrázok
jaroslav158
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 4805
Dátum registrácie: 24.04.2012 20:44

Re: Autobatéria

Príspevok od používateľa jaroslav158 »

62 - 64 Ah nie je startovaci prud ale kapacita baterie. Hlavne aby si ju tam dostal rozmerovo. Inak mam dobre skusenosti s baterkami zn. Varta a Yuasa.
Na nete najdes milion stranok kde sa da vybrat baterka podla konkretneho auta. Ak uz ide o to. Ja mam vo Vente 1.8 benzin, baterku s kapacitou 55 Ah a ani v zime nebol ziaden problem nastartovat ani po niekolkych dnoch statia auta vonku v mraze. Takze sa opytaj toho kto ti povedal ze tu baterku co si spominal odfajcis do pol roka, ze preco, lebo ja som na to neprisiel.
EX Passat B5.5 variant, 1.9 TDI, 96 kW, AVF, predokolka.

Passat B5.5, sedan, 2,3 V5, 125 kW (AZX), 4 motion,
VW Vento, 1.8 (AAM) v benzíne - asfalt trhajúcich 55 kW v automate

Marshal
Vodič
Vodič
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.02.2016 13:37
Bydlisko: Trnavský kraj - okres Galanta

Re: Autobatéria

Príspevok od používateľa Marshal »

Viem ze 62-64 je kapacita startovaci prud je zatim v amperoch sa mi zda
VW Golf mk3 r.v.96 Gti 2.0 16v 110kw ABF
VW Golf mk5 r.v.06 1.4 16v 55kw BCA

Marshal
Vodič
Vodič
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.02.2016 13:37
Bydlisko: Trnavský kraj - okres Galanta

Re: Autobatéria

Príspevok od používateľa Marshal »

Bolo mi v jednej predajni povedane ze ju odfajcim lebo je vraj urcena kvoli niecomu pre novsie auta 64 mi altik utiahne ta predtym bola 72-4ah neviem presne teraz
VW Golf mk3 r.v.96 Gti 2.0 16v 110kw ABF
VW Golf mk5 r.v.06 1.4 16v 55kw BCA

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Autobatéria

Príspevok od používateľa frflos »

...toto vsetko su vhodne baterky do tvojeho auta (myslim kapacitu) a je len na tebe, ktoru si vyberies. Benzin nie je az tak narocny. Osobne by som isiel do niektorej banner baterky
http://www.autobaterie24.sk/vyhladavani ... Eada%C5%A5" onclick="window.open(this.href);return false;
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Marshal
Vodič
Vodič
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.02.2016 13:37
Bydlisko: Trnavský kraj - okres Galanta

Re: Autobatéria

Príspevok od používateľa Marshal »

Dakujem velmi pekne niektoru z nich objednam pocul som ze banner su dobre ale schvalne chcem vyskusat nejaku so silnejsim start. prudom tal zoberem asi skor niektoru stych varta pretoze auto mi dlhsie startuje niekolko krat mi pretoci starter kym chyti a sem tam sa stane ze nastartuje na brnk a tak by som si to predstavoval stale chcem vyskusat ci to nebude nahodou tymto pretoze uz som kvoli tomu menil zapálovacie kable prebijali nepomohlo sviecky,zapalovacia cievka,palec a viecko rozdelovaca, snimac tlpoty chlad.kvap. Nasavaneho vzduchu a stale nic ked nastartuje chvilku ako keby ho pridusilo a potom saa chyti a drzi otacky uz pekne som stoho zufaly... Teraz sa menili rozvody na komplet vsetky klady remene aj to co nebolo treba vsetko nove robilo to aj pred vymenou rozvodov tak chcem skusit este toto
VW Golf mk3 r.v.96 Gti 2.0 16v 110kw ABF
VW Golf mk5 r.v.06 1.4 16v 55kw BCA

Napísať odpoveď

Návrat na "Interiér + Elektro"