diagnostika KE / nizke otacky volnobehu :(

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátor: saki3

Používateľov profilový obrázok
★ HOPE ★
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2563
Dátum registrácie: 26.01.2011 17:07
Bydlisko: poprad

Re: diagnostika KE / nizke otacky volnobehu :(

Príspevok od používateľa ★ HOPE ★ »

iba konštatujem že je super že v dnešnej sebeckej dobe sa nájdu ľudia čo sú ochotný pomôcť :-)
Obrázok
passat by hope: http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=101&t=24293" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
kickass
Pilot
Pilot
Príspevky: 774
Dátum registrácie: 05.05.2011 15:55
Bydlisko: KE
Kontaktovať používateľa:

Re: diagnostika KE / nizke otacky volnobehu :(

Príspevok od používateľa kickass »

xxxhopexxx napísal:iba konštatujem že je super že v dnešnej sebeckej dobe sa nájdu ľudia čo sú ochotný pomôcť :-)
tak ako vravis.. stale sa najde dobra dusa ktora je ochotna ;) som rad ze som clenom klubu...uz viac krat mi pomohlo toto forum alebo rady ludi odtialto.. a vyhol som sa servisom :twisted:
Ask any racer, any real racer. It doesn't matter if you win by an inch or a mile; winning's winning.
Jesus may exalt. But cocaine is king. - TEAM JESUS
It's not about the car you drive... It's about the size of the arm hanging out of the window

Lele
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 22.02.2012 23:04
Bydlisko: Nitra

Re: diagnostika KE / nizke otacky volnobehu :(

Príspevok od používateľa Lele »

Tento istý problém mám aj ja.A tiež mám aj ten istý motor.Idem do práce naštartujem otáčky sú okolo tisícky,všetko v poriadku.Prídem do práce na parkovisko,auto zohriate otáčky okolo 550-600,všetko vo vnútri strpa,trase sa ako keby chce zdochnúť,mierne pridám plyn na takých 900-1000 a prestane to.
Bývam kúsok od NR,ak by ste o niekom s okolia vedeli prosím napíšte.

Používateľov profilový obrázok
★ HOPE ★
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2563
Dátum registrácie: 26.01.2011 17:07
Bydlisko: poprad

Re: diagnostika KE / nizke otacky volnobehu :(

Príspevok od používateľa ★ HOPE ★ »

Lele napísal:Tento istý problém mám aj ja.A tiež mám aj ten istý motor.Idem do práce naštartujem otáčky sú okolo tisícky,všetko v poriadku.Prídem do práce na parkovisko,auto zohriate otáčky okolo 550-600,všetko vo vnútri strpa,trase sa ako keby chce zdochnúť,mierne pridám plyn na takých 900-1000 a prestane to.
Bývam kúsok od NR,ak by ste o niekom s okolia vedeli prosím napíšte.
keby si poriadne čítal stranu pred tým už som tam dával odkaz ???

ešte x : http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=75&t=36045" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázok
passat by hope: http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=101&t=24293" onclick="window.open(this.href);return false;

Peter Ramone
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 17.09.2016 09:47

Re: diagnostika KE / nizke otacky volnobehu :(

Príspevok od používateľa Peter Ramone »

ahojte ....potreboval by som surne zdiagnostikovat moju G3, r.v.1997 1,8 66 kW.
Mam problem so startovanim....sviecky ,palivovy filter vymenene,palivove cerpadlo skontrolovane,iskru hadze.....neciem si uz rady...
Ak moze niekto z KE a bude ochotny dojst nakolko som nepojazdny......kontakt na mna 0940224447 Dakujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - benzín"