Kolisanie otáčok a ťažký štart

Moderátori: bahy, Dogg88

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
matus797
Vodič
Vodič
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 13.08.2009 17:59
Bydlisko: HLOHOVEC

Kolisanie otáčok a ťažký štart

Príspevok od používateľa matus797 »

Dobrý den kolegovia.Mám problém s mojou Škoda Octavia 1.9TDi 1997 rok výroby výkon 66kw.Mám problém že ťažko a dlho štartuje a potom na volnobehu kolíšu otáčky.Už som vyčistil plavák v nádrži,vymenil som aj palivový filter,aj to tzv.Téčko vo filtri aj gumicky.Vag nevypisuje nic ineokrem chyby kluca a nieco s imobilizerom ale nemyslim že to má s tým suvislost.Mal niekto podobný problem?Dakujem velmi pekne za rady.

Skoda_Octavia
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 26.11.2012 06:48

Re: Kolisanie otáčok a ťažký štart

Príspevok od používateľa Skoda_Octavia »

Ja 1999 modelovy rok 2000 a tiež som mal taký problem skus si pozriet hadice čo ti idú na filter a z filtra na cerpadlo a spetne aj prepad alebo tie tenke co su prepadove na triskách ci su neni popraskané ja som to pamenil a problem je fuc a tom mám kus cez 300 000 km :D Diesel pojde vždy :mrgreen: 81 kw ale tak nevilucujem že nieje chyba vkulči nech sa vyjadria skusenejší

Používateľov profilový obrázok
matus797
Vodič
Vodič
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 13.08.2009 17:59
Bydlisko: HLOHOVEC

Re: Kolisanie otáčok a ťažký štart

Príspevok od používateľa matus797 »

Skoda_Octavia napísal:Ja 1999 modelovy rok 2000 a tiež som mal taký problem skus si pozriet hadice čo ti idú na filter a z filtra na cerpadlo a spetne aj prepad alebo tie tenke co su prepadove na triskách ci su neni popraskané ja som to pamenil a problem je fuc a tom mám kus cez 300 000 km :D Diesel pojde vždy :mrgreen: 81 kw ale tak nevilucujem že nieje chyba vkulči nech sa vyjadria skusenejší
ďakujem určite vyskúšam :)

Používateľov profilový obrázok
matus797
Vodič
Vodič
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 13.08.2009 17:59
Bydlisko: HLOHOVEC

Re: Kolisanie otáčok a ťažký štart

Príspevok od používateľa matus797 »

Skoda_Octavia napísal:Ja 1999 modelovy rok 2000 a tiež som mal taký problem skus si pozriet hadice čo ti idú na filter a z filtra na cerpadlo a spetne aj prepad alebo tie tenke co su prepadove na triskách ci su neni popraskané ja som to pamenil a problem je fuc a tom mám kus cez 300 000 km :D Diesel pojde vždy :mrgreen: 81 kw ale tak nevilucujem že nieje chyba vkulči nech sa vyjadria skusenejší
tak som vyskusal aj tie hadicky a nic stale zle startuje aj zle ide.kolísaju otacky stale.

Používateľov profilový obrázok
marekos1
Vodič
Vodič
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 25.06.2013 19:42
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Kolisanie otáčok a ťažký štart

Príspevok od používateľa marekos1 »

Ten ťažký štart neviem čo môže byť možno váha vzduchu a to kolísanie môže spôsobovať lambda sonda
ARL http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=80&t=52774" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: Kolisanie otáčok a ťažký štart

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Treba nastaviť čerpadlo!!!maš ho dobre rozstelovane kdo sa ti vnom hrabal?Viem Ti to v ZV dat dokopi

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Kolisanie otáčok a ťažký štart

Príspevok od používateľa frflos »

...chalan tu od siedmeho marca nebol, tak sa asi snazite zbytocne
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda"