2. MiniCeloSlovensky zraz 15.2-17.2.2013 Borova Sihot

Moderátori: mobilik, peto722

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

2. MiniCeloSlovensky zraz 15.2-17.2.2013 Borova Sihot

Príspevok od používateľa macko25 »

Ahoj chalani ...
Je cas kde už sme daleko od velkych zrazov a ešta daleko k tomu kedy bude hlavny CeloSlovensky zraz niekedy v lete 2013 ...
Chcem pokracovat už v zacatej tradicii ktora zacala 1.mini zrazom ktorý bol v auguste 2012 vo Zvolene...
Nakolko zima predpokladam že este ukaže svoje zubky rad by som Vas pozval na dalsi zraz tento krat v zimnom duchu.
Prave tymto smerom som vyberal aj miesto, ktore by pripadalo do uvahy so zimnou prevadzkou.
Nakolko bude zima a chaty moc nepripadaju do uvahy zvažoval som penziony alebo hotely.
Po dlho hladani penzionov a hotelov kde by bolo dostatok volnych kapacit, restika, pripadne bar a velke parkovisko a ako tak stredom Slovenska mi z toho celeho vychadza Borova Sihot a jej hotel, myslim že pre vela z Vas velmi znamy.

Takže, kto si najde cas a chut je vitaný na dalsom v poradi na mini zraze pre vsetkych priaznivcov SK VW klubu...

Miesto : Hotel Borova Sihot
http://www.borovasihot.sk/sk/hotel/ubytovanie" onclick="window.open(this.href);return false;
Datum : 15.2.2013 zacinajuc piatok a konciac v nedelu 17.2.2013
ceny: 30€ za dvojložkovu izbu co je 15€ za osobu na noc, vcelku priatelne v sirom okoli s akymi takymi službami vyssie spominane restika bar atd...
treba ratat aj s rekreačným poplatok na rozvoj cestovného ruchu je 0,60 € / osoba / noc.

Ranajky sa daju vybrat z jedalneho listka pripadne inak podla dohody, nakolko by sme boli skupina vysli by nam ustretovo...
Obed maju na vyber bud z jednaleho listka alebo obedove menu tak isto da sa dohodnut cena 2,99€
Vecera vyber z jedalneho listka alebo opat da sa dohodnut nejake spolocne menu za zvyhodnenu cenu...

Program: viac menej volna zabava v sobotu verim že bude urcite na co pozerat ak bude sneh a volne parkoviso, nejaký driftik urcite bude, pripadne možme dat zimne kuželky a ak by bola velka nuda co urcite nebude tak nedaleko su motokary v LM ale tak ci tak barik v hotely bude otvoreny...

Rezervacie budeme riesit podobne ako v lete a to tak že rezervujem Vam predbežny pocet izieb a potom si ich vytelefonujete sami a dohodnete si platbu s hotelom každy sam za seba...
Pre tuto chvilu je hotel prazdny na termin 15.2.2013...
Necham par dni diskusiu ci sa prejavi zaujem a potom rezervujem hotel...

Takže kto ma chut sa stretnut pripadne zabavit je vitany a verim v skvelu zabavu ako bola v lete.
Zimna zabava tak isto stoji za to a to hlavne pre majitelov aut 4x4, tesim sa na skvelu podivanu...

Ubytovaný:
Macko25 + Luci a dva male tigre
Semancik + 1 (predbežne)
Tomas1982 + 1 (predbežne)
★ HOPE ★ +1

Otvorena diskusia...
Prílohy
hotel_borova_sihot_liptovsky_hradok.jpg
hotel_borova_sihot_liptovsky_hradok_3.jpg
hotel_borova_sihot_liptovsky_hradok_5.jpg
hotelcampingborovasihot9.jpg
Naposledy upravil/-a macko25 v 02.07.2013 22:44, upravené celkom 8 krát.

Používateľov profilový obrázok
trucker8
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 17.06.2009 17:18
Bydlisko: Turčianske Teplice- DiVWiaky

Re: 2. MiniCeloSlovensky zraz 15.2-17.2.2012 Borova Sihot

Príspevok od používateľa trucker8 »

15.2.-17.2.2013 nie? :lol: to len tak ale asi idem :wink:
ex: VW Vento TDI, VW Passat B5 Variant TDI, VW Passat B5 TDI, Audi A4 Avant TDI, VW Passat B5 Variant TDI, VW Bora TDI, VW Passat B5,5 Variant TDI, VW Passat B5 TDI, Škoda Superb TDI, VW Passat B5,5 Var TDI, Seat Leon 1M TDI
Teď: Škoda Superb TDI

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: 2. MiniCeloSlovensky zraz 15.2-17.2.2013 Borova Sihot

Príspevok od používateľa macko25 »

ano datum už opraveny este som si nezvykol že už je 2013

Používateľov profilový obrázok
trucker8
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 17.06.2009 17:18
Bydlisko: Turčianske Teplice- DiVWiaky

Re: 2. MiniCeloSlovensky zraz 15.2-17.2.2013 Borova Sihot

Príspevok od používateľa trucker8 »

jasné to si budeme asi viacerí dlhšie zvykať :lol:
ex: VW Vento TDI, VW Passat B5 Variant TDI, VW Passat B5 TDI, Audi A4 Avant TDI, VW Passat B5 Variant TDI, VW Bora TDI, VW Passat B5,5 Variant TDI, VW Passat B5 TDI, Škoda Superb TDI, VW Passat B5,5 Var TDI, Seat Leon 1M TDI
Teď: Škoda Superb TDI

Používateľov profilový obrázok
Jelko4
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5420
Dátum registrácie: 13.08.2008 18:48
Bydlisko: medzi TT a PN

Re: 2. MiniCeloSlovensky zraz 15.2-17.2.2013 Borova Sihot

Príspevok od používateľa Jelko4 »

aj by som isiel ale u mna to dost zalezi podla skusok a to budem vediet az koncom januara. Dokedy sa bude dat prihlasit?
Passat 3C 2.0tdi sportline, Alhambra 2.0 tdi stylance

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: 2. MiniCeloSlovensky zraz 15.2-17.2.2013 Borova Sihot

Príspevok od používateľa macko25 »

prihlasit sa da do vtedy do kedy pustia kapacity... teraz je hotel prazdny cca 40 ložok takže kym sa neminu tak sa da...
prednostne budem asi rezervovat dvojložkove izby tie su za najpritelnejsiu cenu ale každy si može vybrat izbu aku chce...

Používateľov profilový obrázok
sykye
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3808
Dátum registrácie: 27.05.2009 17:43
Bydlisko: Poltár

Re: 2. MiniCeloSlovensky zraz 15.2-17.2.2013 Borova Sihot

Príspevok od používateľa sykye »

som veľmi milo prekvapený iniciatívou z tvojej strany a je super, že sa na to opäť dávaš.. ako som to prečítal tak všetko je krásne vymyslené (klobúk dole) no chýba mi jedna vec... Leto.... je to len môj osobný názor ale podľa mňa aj miniceloslovak by mohol opäť by´t v lete. predsalen auta su krajšie, bazeny sa daju kupiť, vonka je príjemne dá sa stanovať a podobne. vravím je to len môj názor :)
...raz by som chcel mať motor ktorý nedymí všetkými farbami
pedagóg inside...

Používateľov profilový obrázok
Jelko4
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5420
Dátum registrácie: 13.08.2008 18:48
Bydlisko: medzi TT a PN

Re: 2. MiniCeloSlovensky zraz 15.2-17.2.2013 Borova Sihot

Príspevok od používateľa Jelko4 »

v zime sa mozes nadrbany lyzovat :D
Passat 3C 2.0tdi sportline, Alhambra 2.0 tdi stylance

Používateľov profilový obrázok
macko25
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6711
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:50
Bydlisko: niekde blizko Košíc

Re: 2. MiniCeloSlovensky zraz 15.2-17.2.2013 Borova Sihot

Príspevok od používateľa macko25 »

ano ano aj mne to chyba ale teraz mame zimu ... chcel by som aby z toho bola tradicia koncom augusta bude letny a vo ferbruari by mohol byvat zimny... jasne v zime je menej priležitosti na zabavu ale predsa len by to mohlo stat za to ...
vidime sa na CeloSlovaku v Juny a potom na Mini v Auguste...

Používateľov profilový obrázok
trucker8
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2262
Dátum registrácie: 17.06.2009 17:18
Bydlisko: Turčianske Teplice- DiVWiaky

Re: 2. MiniCeloSlovensky zraz 15.2-17.2.2013 Borova Sihot

Príspevok od používateľa trucker8 »

aj cez zimu autá môžu byť pekné, však plechy a zimáky sú super :lol: a na snehu sa dá tiež kadečo dorábať :wink:
ex: VW Vento TDI, VW Passat B5 Variant TDI, VW Passat B5 TDI, Audi A4 Avant TDI, VW Passat B5 Variant TDI, VW Bora TDI, VW Passat B5,5 Variant TDI, VW Passat B5 TDI, Škoda Superb TDI, VW Passat B5,5 Var TDI, Seat Leon 1M TDI
Teď: Škoda Superb TDI

Napísať odpoveď

Návrat na "Celoslovenské zrazy"