IV celoslovensky zraz VW clubu SK Drienok-

Moderátori: mobilik, peto722

Používateľov profilový obrázok
cumel
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3178
Dátum registrácie: 08.05.2008 04:32
Bydlisko: PrieVWidza

Re: Re: IV celoslovensky zraz VW clubu SK Drienok-

Príspevok od používateľa cumel »

dockal som sa odpovede ze to DVD nebude ale bude aspon video...co uz...je mi z toho smutno, je maximum materialu na to aby sa nnieco spravilo aspon na 20minut urcite viac to zavisi to od bahyho ktory slubil ze spravi video.pevne dufam ak nie tak mam aspon spomoienky :(

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Re: Re: IV celoslovensky zraz VW clubu SK Drienok-

Príspevok od používateľa mobilik »

A nenajde sa nejaky klubak ktory by vedel zostrihat video na DVD z materialov ktore by ste dodali??? Samozrejme zadara a DVDcko by si kazdy napalil sam, by sa to niekam zavesilo.
Takto by to neslo?

Skoda by bolo nemat doma pamiatku. Sakra, keby som vedel robit s tymy programamy a hlavne mal ten cit na video tak by som to urcite spravil.

Ale ak nic tak aspon video bude fajn a viem urcite ze ak ho zostriha bahy tak bude super. :wink:
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

Používateľov profilový obrázok
cumel
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3178
Dátum registrácie: 08.05.2008 04:32
Bydlisko: PrieVWidza

Re: Re: IV celoslovensky zraz VW clubu SK Drienok-

Príspevok od používateľa cumel »

ved prave preto som trochu ozivil temu video a foto aby sa vyzbieral material ,a to ci sa niekto najde sa uvidi ,ak byhy nebude moct ....

velka skoda to je ...

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Re: Re: IV celoslovensky zraz VW clubu SK Drienok-

Príspevok od používateľa mobilik »

Tak kua klubaci, je nacase nieco spravit pre tento klub! Kto vie strihat video hlaste sa!

UZ DOPREDU VAM DAKUJEME VSETCI!
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

Používateľov profilový obrázok
vw-čkar
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2355
Dátum registrácie: 06.11.2009 21:50
Bydlisko: Trebisovw

Re: IV celoslovensky zraz VW clubu SK Drienok-

Príspevok od používateľa vw-čkar »

A keby spravil video Gronnky? ..ved on je šikovný a videa vie robiť pekne..ak by mal čas nebolo by zle..
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
cumel
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3178
Dátum registrácie: 08.05.2008 04:32
Bydlisko: PrieVWidza

Re: Re: IV celoslovensky zraz VW clubu SK Drienok-

Príspevok od používateľa cumel »

este cakam na odpoved od bahyho...a potom sa uvidi...ale pomoc je vitana..

Používateľov profilový obrázok
bahy
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3164
Dátum registrácie: 12.11.2009 22:21
Bydlisko: NR/BA

Re: Re: IV celoslovensky zraz VW clubu SK Drienok-

Príspevok od používateľa bahy »

Ahojte,
ako vidim zas sa to toci o mne bezomna... bahy povedal... :)
V niecom mate pravdu bahy povedal ze by vam s tym rad pomohol ak na to bude mat raz cas... to som povedal uz davnejsie, ked som si myslel ze cez vinaoce na to cas bude lebo su sviatky a pod... dokonca mi uz aj niekto pisal ze by mi dal material ja hovorim vsak to poslite a uvidim, takych bolo viac, dnes je marec a nikto zatial nic neposlal ani mi do ruky nedal...

Co sa tyka volneho casu tak toho tiez moc nemam, cez pracovny tyzden som rad ze mam aspon chvilku volna a cez vikendy som vzdy mimo rozbehany... preto som hovoril ak budem mat cas...

Tym ze o tyzden mi uz zacina sezona a uz mam dohodnute asi 10 foteni dopredu toho casu uz bude minimum... preto som niektorym ludom spominal ze maximum co by som vam teraz uz len vedel casovo spravit je nejake kratke 3-4 min videjko na viac sa uz casovo k pocitacu bohuzial nedostanem...

Chcem, aby ste to nechapali tak ze bahy na vas j*be, ja by som vam to rad spravil, ale bohuzial na to tolko casu uz teraz nemam vobec...

Pre predstavu:
- treba si pozriet vsetky materialy, to bude niekolko hodin, treba to vidiet aspon 2 krt a vybrat si dopredu co z toho tam clovek rad pouzije...
- ked robim video tak priemerne sa vyrobny cas pohybuje cca 1 sek videa = 1 min roboty...
(niekomu pride tento cas mozno dlhy, ale ked nieco robim robim to po svojom tak preto to tolko trva)
- 20 min video by som vam vo svojom volnom case robil asi 1-2 mesiace, mam bohuzial len tolko volneho casu presediet za PC...
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Re: IV celoslovensky zraz VW clubu SK Drienok-

Príspevok od používateľa mobilik »

vw-čkar napísal:A keby spravil video Gronnky? ..ved on je šikovný a videa vie robiť pekne..ak by mal čas nebolo by zle..
Gronnky asi nie, nema casu urcite... :wink:
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

Používateľov profilový obrázok
cumel
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3178
Dátum registrácie: 08.05.2008 04:32
Bydlisko: PrieVWidza

Re: Re: IV celoslovensky zraz VW clubu SK Drienok-

Príspevok od používateľa cumel »

tak bahy kedy nieco spravis ?

Napísať odpoveď

Návrat na "Celoslovenské zrazy"