zadny stierač - 3BG

Sedačky, volanty, palubné dosky, elektro...

Moderátori: wladi, Mat28

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
german
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 12.11.2010 09:35
Bydlisko: CA / ZA

zadny stierač - 3BG

Príspevok od používateľa german »

Ahojte, mám problém so zadným stieračom na 3BG - počas jazdy sa sám spustil a nereaguje na páčku - stále stiera.. Predtým sa začal zasekávať pred dojazdom - niekedy tesne pred spodnou -kludovou polohou sa vrátil - urobil ďalší cyklus, kým zastal. Neviete ako na to ? - zatiaľ som vybral poistku :-)

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Re: zadny stierač - 3BG

Príspevok od používateľa mobilik »

Skontroluj ci nahodov nemas polamane kable v priechodke zadnych dvery, pripadne moze byt zateceny a skratuje to tam. Uz sa to tu neraz riesilo skus pohladat. :wink:
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

Používateľov profilový obrázok
Pittbull71
Vodič
Vodič
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 26.07.2011 22:19
Bydlisko: Martin

Re: zadny stierač - 3BG

Príspevok od používateľa Pittbull71 »

mobilik napísal:Skontroluj ci nahodov nemas polamane kable v priechodke zadnych dvery, pripadne moze byt zateceny a skratuje to tam. Uz sa to tu neraz riesilo skus pohladat. :wink:

Je mozne,ze by znicoho nic zatiekol ? Menil som si iba trysku odstrekovaca ...
Passat B5 2,8 V6 4M

Peter1111
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11.08.2011 19:18

Re: zadny stierač - 3BG

Príspevok od používateľa Peter1111 »

Čaute nevedel by mi niekto poradiť kde by som kúpil túto súčiastku na zadný stierač?
Prílohy
Snímka0309-3.JPG
Naposledy upravil/-a Peter1111 v 29.10.2011 10:35, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
Pittbull71
Vodič
Vodič
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 26.07.2011 22:19
Bydlisko: Martin

Re: zadny stierač - 3BG

Príspevok od používateľa Pittbull71 »

Peter1111 napísal:Čaute mám takýto problém. Na zadnom ostrekovači mi vedľa hadičky na tom kolíku tečie voda von do kufra. Trisku som prefúkol ta je v poriadku. Pridal som aj foto a označil šípkou. Ak by mi vedel niekto poradiť či sa dá len ta koncovka vymeniť,alebo bude treba celý motorček vymeniť. Myslím si,že majiteľovi predo mnou tam si zamrzla voda. Ďakujem za rady

Ten kolik ked vyberes,je tam take guferko,ja som mal 6/16 5, dnes som to riesil..To byva casto v prdeli.Treba vymenit to a je myslim po probleme...Teda aspon u mna.A hlavne bacha na tesnenie ked budes vyberat ten zadny kryt mechanizmu...
Passat B5 2,8 V6 4M

Používateľov profilový obrázok
mike80
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 24.12.2012 04:49
Bydlisko: TT/BA/TO

Re: zadny stierač - 3BG

Príspevok od používateľa mike80 »

Ja mám tiež problém so zadným stieračom, mne to začalo z ničoho nič, stále stiera a nechápem.... Mám toto auto pár týždňov, tak ak by ste vedeli poradiť, poprosím lajcké odpovede... Za odpovede vopred ďakujem ...

Používateľov profilový obrázok
MITO
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6177
Dátum registrácie: 30.12.2008 16:15
Bydlisko: Engerau

Re: zadny stierač - 3BG

Príspevok od používateľa MITO »

... prispevok od mobilika + mozna zla packa ...
Spávam dobre, lebo problém má riešenie ... ak ho nemá, spávam dobre, lebo problém nedokážem vyriešiť.

Používateľov profilový obrázok
jano_m
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2309
Dátum registrácie: 06.04.2009 16:36
Bydlisko: 90% - KE, 10% - SV

Re: zadny stierač - 3BG

Príspevok od používateľa jano_m »

Páni, chcem vymeniť zadný stierač za aerotwin ale komplet i s ramienkom. Mal som tam (od klubáka zajcev-a), ale sa mi rozpadol...

Otázka: aký typ zvoliť (dajte link, alebo číslo dielu) ??? podotýkam, nechcem ten klasický s "hákovým" uchytením, ale aerotwin. Niekde som čítal, že pasuje z Golf V, ale nejako sa mi to nezdá, lebo pokiaľ dobre viem, tak passat ma dĺžku origo zadného 38 mm ... takže ???


Naposledy oživil jano_m - 22.12.2015 20:44.
Obrázok
VW PASSAT 3BG, 1.9 TDI (AVF), 165 koníkov - chip by Diesel Technology

Napísať odpoveď

Návrat na "Interiér + Elektro"