Passat B5 variant 1999 (66kw)

Sedačky, volanty, palubné dosky, elektro...

Moderátori: wladi, Mat28

Napísať odpoveď
mmmatej
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 06.07.2015 10:54

Passat B5 variant 1999 (66kw)

Príspevok od používateľa mmmatej »

Zdravím vás

Chcel by som sa spýtať či mi neviete pomôcť s problémom v aute. Reproduktory mi prestali hrať (neviem či hrali) auto som kupil asi 2 mesiace do zadu a teraz som zistil že mi nehrajú všetky reproduktory nehrá mi spodný reproduktor na strane vodiča a pasažiera sediaceho v pravo vzadu. Chcel by som sa vás spýtať či by ste mi nevedeli pomôcť kde mám skonrolovať nejake zalomenie káblov alebo niečo pododbné...

Predáva niekto original repro na passat b5? alebo mi vie doporučiť rovnakú náhradu čo sa týka zvukovej kvality?

Ďakujem za odpovede.

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mobilik »

Hladaj v priechodke medzi dveramy a stlpikom. Kludne moze byt aj membrana reprakoch odtrhnuta. Hlavne tie kable treba poriadne s merakom premerat. ;-)

Odoslané z Lenovo Vibe Z Pro.
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

mmmatej
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 06.07.2015 10:54

Re:

Príspevok od používateľa mmmatej »

mobilik napísal:Hladaj v priechodke medzi dveramy a stlpikom. Kludne moze byt aj membrana reprakoch odtrhnuta. Hlavne tie kable treba poriadne s merakom premerat. ;-)

Odoslané z Lenovo Vibe Z Pro.

Jasné ďakujem... popíšem troška bližšie problem tak že v predu mi výškovy reprák hrá len spodný nie čiže tem je asi spodný K.O ... ale v zadu vpravo nehrá ani jeden čiže tam si myslím že kábel...

Vedel by si mi dať nejakú radu ako spravne merať takto mám domá merák len som zameraním IT nie elektro a troška sa v takýchto veciach strácam, teda ak by ti to nerobilo problem.

Ďakujem

mmmatej
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 06.07.2015 10:54

Re:

Príspevok od používateľa mmmatej »

mobilik napísal:Hladaj v priechodke medzi dveramy a stlpikom. Kludne moze byt aj membrana reprakoch odtrhnuta. Hlavne tie kable treba poriadne s merakom premerat. ;-)

Odoslané z Lenovo Vibe Z Pro.

Chlape ďakujem ... bol problem na kábloch k zadným dverám už som to opravil už v zadu funguje ako má

Napísať odpoveď

Návrat na "Interiér + Elektro"