tecie mi nafta

SDI, TDI, TDI PD

Moderátori: wladi, Mat28

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: tecie mi nafta

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Plavak si dobre zalozil?pozeral si to v pristrojovej doske tusim 2skupina 2policko niesom si isti.Kodovat nekodujem na vycitanie pinu potrebujes iny kabel stoji 40eur ale mne sa to neviplaca kedze nekodujem...iba nastavujem,prisposobujem

dubacikzh
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 239
Dátum registrácie: 18.11.2010 16:35
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: tecie mi nafta

Príspevok od používateľa dubacikzh »

nooo ja som nemal plavak vonku..plavak je na druhej strane...na tejto strane je asi len cerpadlo co to precerpava tam kde je plavak alebo ja neviem...lebo plavak tam nebol...nooo hej tam som to pozeral ale kanal asi 4 neviem uz ani..noo ved ja mam aj ten druhy kabel mam aj hex aj kkl aj comander ale nejde mi..na mojom passate mi to ide..toto je kamaratova audi a tam to nejde ani mi nevycita km s RJ neviem co tam je dorobene
vcds 17 kodovanie kadecoho co podporuje auto :) immo, budiky taktiez :) mam skladom vacsinu klucov vystrelovacich aj na sharany aj ked je ich problem zohnat :)

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: tecie mi nafta

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Len od rocniku 2001 to ide vycitat km.to co je cerpadlo tak tam je aj plavak vsetko v jednom

dubacikzh
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 239
Dátum registrácie: 18.11.2010 16:35
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: tecie mi nafta

Príspevok od používateľa dubacikzh »

toto je 2003 a je to 4x4...a ma to na oboch stranach tie otvory...a mal som otvorene aj to druhy a tam vyzeralo ze je plavak ale tieklo to z tejto strany...a nevyzeralo ani ze sa to da vytiahnut von tak neviem..ale mozem skusit no...
vcds 17 kodovanie kadecoho co podporuje auto :) immo, budiky taktiez :) mam skladom vacsinu klucov vystrelovacich aj na sharany aj ked je ich problem zohnat :)

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: tecie mi nafta

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Fiha tak to som nevedel ze to je tak 8O ak ukazuje naftu tak ako si pisal tak to neries hlavne treba vyskusat ked bude mat rezervu ci tam bude tich cca 7-8litrov

dubacikzh
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 239
Dátum registrácie: 18.11.2010 16:35
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: tecie mi nafta

Príspevok od používateľa dubacikzh »

vlado problem je ten ze on tam ma dajme tomu 5litrov nafty a jemu ukazuje stale skoro plnu..jemu nikdy neklesne pod polku
vcds 17 kodovanie kadecoho co podporuje auto :) immo, budiky taktiez :) mam skladom vacsinu klucov vystrelovacich aj na sharany aj ked je ich problem zohnat :)

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: tecie mi nafta

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Aha uz chapem.Tak taky znali do elektriny niesom sorry

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - diesel"