zly start za studena vw pasat PD 96kw

SDI, TDI, TDI PD

Moderátori: wladi, Mat28

Napísať odpoveď
gerenimo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 14.12.2011 22:11

zly start za studena vw pasat PD 96kw

Príspevok od používateľa gerenimo »

prosim o radu.auto nastartuje az po tretom pokuse pricom musim dlho drzat klucik. auto bolo na pocitaci a bez chyby. novy filter mam, ked je auto z kufrom na kopci nic to nerobi ani za tepla a ni studena.ked je auto z motorom na kopci tak za studeneho motora nechce nastartovat.na volnobehu a za chodu mi niekedy tuhne brzdovy pedal a akonahle trosku pridam zase funguje posilovac. cital som ze moze byt chyba v tandeme.poradte kto ma skusenost.

dakujem za odpovede.kazda rada dobra.
1,9 tdi pd 96kw 2001 180000 + stocene iste

michajel86
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 14.12.2011 06:19
Bydlisko: NITRA

Re: zly start za studena vw pasat PD 96kw

Príspevok od používateľa michajel86 »

Mozno od veci ale , nemas to mierne zavzdusnene ? Skontroluj tesnost paliveho systemu.. a co sa tyka brzd - tam by som ti odporucil vymenu kvapaliny a kontrolu podtlaku.
Passat B5 - r98 - 81 kw 1.9TDi

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: zly start za studena vw pasat PD 96kw

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Niekde sa tu uz riesil problem tvoj skus pohladat,nieco bude neviem ci s nadrzou :roll:

Používateľov profilový obrázok
sejdzo
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 07.07.2011 19:20
Bydlisko: Stara Lubowna-(BA)

Re: zly start za studena vw pasat PD 96kw

Príspevok od používateľa sejdzo »

gerenimo napísal:prosim o radu.auto nastartuje az po tretom pokuse pricom musim dlho drzat klucik. auto bolo na pocitaci a bez chyby. novy filter mam, ked je auto z kufrom na kopci nic to nerobi ani za tepla a ni studena.ked je auto z motorom na kopci tak za studeneho motora nechce nastartovat.na volnobehu a za chodu mi niekedy tuhne brzdovy pedal a akonahle trosku pridam zase funguje posilovac. cital som ze moze byt chyba v tandeme.poradte kto ma skusenost.

dakujem za odpovede.kazda rada dobra.
1,9 tdi pd 96kw 2001 180000 + stocene iste
Ohladom startu tak skus (mozno) skonkrolovat zavice. :fire:
A ohladom brzd tak skus opisat toho viac,lebo ten tvrdy pedal moze byt tandem, posilnovas ,a stara brzdovka.
Passat variant B8 2.0biTDI 176kw 7A 2015
Passat variant B7 2.0TDI 103kw. CFFB"12,6q
EX PASSAT VARIANT 1.9TDI.PD,96kw,5q,AWX,2001. EGR-off__________________
ked chceš niečo mať - musiš niečo stratit
za rychlost sa plati (najlepsie eurami)

gerenimo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 14.12.2011 22:11

Re: zly start za studena vw pasat PD 96kw

Príspevok od používateľa gerenimo »

[album][/album]dakujem za rady. no dnes som si nastartoval auto a pocuval som na motore ci niekde nefuci.a z tandemu fucala jedna hadicka tak som ju riadne omotal izolackou (docasne riesenie ) tak rano uvidim ci to nastartuje.este som narocky dalauto na kopček ci spadne nafta.

gerenimo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 14.12.2011 22:11

Re: zly start za studena vw pasat PD 96kw

Príspevok od používateľa gerenimo »

no izolacka nepomohla,dalej to zle startuje. chyba moze byt v gumickach pod triskami ale sa pytam keby su zle gumicky tak tecie nafta aj do oleja nie. ja mam olej v poriadku.dik za odpovede

dubacikzh
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 239
Dátum registrácie: 18.11.2010 16:35
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: zly start za studena vw pasat PD 96kw

Príspevok od používateľa dubacikzh »

ja som mal gumicky zle tiez mi auto zle startovalo a po pol roku dokonca az na treti krat niekedy chytilo..vymenil som gumicky a je to v pohode...a naftu som v oleji nemal
vcds 17 kodovanie kadecoho co podporuje auto :) immo, budiky taktiez :) mam skladom vacsinu klucov vystrelovacich aj na sharany aj ked je ich problem zohnat :)

Napísať odpoveď

Návrat na "Motory - diesel"