Stierace

Sedačky, volanty, palubné dosky, elektro...

Moderátor: xmon

Napísať odpoveď
Fezyster
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 29.07.2019 01:14

Stierace

Príspevok od používateľa Fezyster »

VW GOLF 4 1.9 TDI 74kw (r.v.2001)
Zdravim, kedze som nikde na internete nenasiel ziadny porobny problem so sitieracmi rozhodol som sa zalozit novu temu.

Problem
Stierace do nesavna fungovali vyborne no asi tyzden do zadu sa sa mi stalo ze sa zasekli hore pri ostrekovani okna normalne som znovu stlacil packu dodola a zotreli sa potom sa tento problem neobjavil az 2 dni dozadu ked zacalo prsat a ccel som pustit stierace vysli hore uz sa vracali ale zostali hore skusal som vypnut motor a znovu nastartovat no pohybovali sa len po milimetroch dole pri kazdom stlaceny packy dodola, napokon sa mi nejako podarilo aby zostali dole, netusim cim to moze byt ale teraz ked chcem znova zotriet okno vzdy to spravi toto este stierace maju velmi sekavy pohyb no myslim ze to moze byt aj gumyckami no aj ked stierace zvyhnem aby isli nie po skle len proste bez hoc akej prilnavosti tak zosranu v hornej polohe neviem ci to moze byt packou poistkou rele alebo motorcekom vopred dakujem za odpoved a ak by nebolo niekomu este nieco jasne z tohoto opisania kludne napiste vysvetlim do podrobnejsia, dakujem :)

Používateľov profilový obrázok
St3fko
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 21.10.2015 18:55

Re: Stierace

Príspevok od používateľa St3fko »

Ako dlho sa auto pouziva? Bol ich pohyb spomaleny casom alebo idu pomalsie oproti inemu Golfu atd? Nemalo to predtym nejake symptomy? :)
TOURAN '09 1,9 Highline

Fezyster
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 29.07.2019 01:14

Re: Stierace

Príspevok od používateľa Fezyster »

Vsimol som si ze asi 2 tyzdne dozadu spomalily inak nic a teraz posledne dva dni vyjdu sekavym pohybom do vrchnej polohy a zostanu stat, rozhodol som sa ze stierace dam dole vyberiem ten kryt pod kapotou a vsetko tk pramestim a skusim ci to nepomoze, budem to robit zajtra rano tak o vysledku budem samozrejme informovat. A auto pouzivam denno denne kazdy den najazdim oriemerne 100km stierace pouzivam kazdy den koli hmizu na okne lebo som jeden stych ktory ho musia mat dokonale priehladne, doteraz so stieracmi ziadny problem nebol odkedy vlastnim auto (10.10.2018)

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Stierace

Príspevok od používateľa frflos »

...pridrete budu. Rozobrat a premazat pantograf
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Fezyster
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 29.07.2019 01:14

Re: Stierace

Príspevok od používateľa Fezyster »

VWmaniak, musim ti uznat za pravdu, dnes na nocnej som sa stym pohral rozobral to a cele premazal. Problem bol odstraneny a idu lepsie ako z vyrobi, tymto by som chcel celu temu ozavriet a povedat len tolko ze nie vzdy musi byt vec na vyhodenie ked prestane fungovat. Vsetko sa da len treba chciet. Moc dakujem za vase odozvy. Prajem vela stastnych kilometrov kazdemu a hadam toto tu aj niekomu v buducnosti pomoze. Vela stastia. :-)

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Stierace

Príspevok od používateľa frflos »

...ono neobjavili sme ameriku :) je to stara bolest tychto aut, tak ako upchate odtokove kanalily a kopa dalsich veci ;)
...tak nech sluzi :)
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Fezyster
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 29.07.2019 01:14

Re: Stierace

Príspevok od používateľa Fezyster »

No ved jasne ale bol som dost prekvapeny 18 rocne auto a vyzeralo to tak ze to nikto predomnou 18 rokov nerobil.

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Stierace

Príspevok od používateľa frflos »

...ked s tym nemal problem, tak nebol dovod. Vyslo to na teba :)
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Interiér + Elektro"